Bu benim albüm kapağım + ilk denemem

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bu benim albüm kapağım + ilk denemem Sponsorlu Bağlantılar Bu benim albüm kapağım ve ilk denemem bu kapağa ne gibi şeyler yapabilirim söylerseniz daha yeniyim bu konularda abimden az çok kaptığım bir kaç teknikle yaptım.. yardımcı olursanız ...

EmsaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmsaL

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 24-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu benim albüm kapağım ve ilk denemem bu kapağa ne gibi şeyler yapabilirim
söylerseniz daha yeniyim bu konularda abimden az çok kaptığım bir kaç teknikle yaptım.. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 24-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konuyu yanlış yere açmışsınız. Konunuzu taşıyorum.

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

EmsaL

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 24-06-2008 #3
sağol teşekkür ederim düzelttiğin için yeniyim bu sitede k.bakmayın
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-06-2008 #4
eger alt fon seninse gayet hos olmus merak ettim ne tarz yapiyorlar ?
Bu mesajdan alıntı yap

EmsaL

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 24-06-2008 #5
pek daha çözebilmiş değilim yeni yeni başladım. Bu işi en iyi yapan kapak tasarımcıları olarak genelde PID ve Ciriminal ön planda oluyor.. herkes bu 2 tasarımcıya yaptırıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikermehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikermehmet

Webmaster / Ankara

Alt 24-06-2008 #6
aslında çalışma olarak güzel ama fontlar biraz göz yoruyor okunmuyor gibi dişiye versen daha iyi olur du
Bu mesajdan alıntı yap
g5 dual isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g5 dual(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2008 #7
albümün satmasını istiyosakki isteriz sanırım daha anlasılır bir font ve tasarım gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
sinankul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinankul

Grafiker / Ankara

Alt 24-06-2008 #8
ben müziğin türünü merak ettim, öyleki bakınca rock, rap v.s. anlaşılıyo...notaların çokta gerekli olmadığını düşünüyürum. sonuçta zaten müzik cd kapağı...bu tür bi çalışmada daha agresif tipografik uygulama yapabilirdin...yazı karakterinde sorun var gibi..efekt uygulaması ise, karakter seçimide iyi olsaydı başarılı..
Bu mesajdan alıntı yap

EmsaL

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 24-06-2008 #9
zaten bu bir geliştirme amaçlıydı. ben bu siteden daha fazla bilgi öğreniyorum. yorumlarınız için teşekkür ederim. eğer albüm kapağı tasarımını çok iyi yapan var mı aranızda ? peki Müzik türü Rap Melankolik bir albüm çalışması olucak yani benim içkaramsarlığımı yansıtıcak bir kapak olması gerekiyor bu yaparım diyen varsa bu albümüm ücretsiz olucağından kendimi tanıtmak amaçlı orta halli bi kapak olursa iyi olur. yani ücret isterse uzak olur. kont. alır yollarım bedavayada yaparım derse allah razı olsun. derim şimdiden. albümüm 2 ay içinde çıkıcak bu yüzden bir an önce olsa iyi olur ben Track listesinide sunarım bir kaç haftaya kadar yaparım diyen olursa mail adresimi özelden isteyebilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-06-2008 #10
Birz daha çalışırsan daha iyisini yaprsın eminim =)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
albüm, benim, denemem, ilk, kapağım