Bu benim eserim proje yarışması sergi çalışması

Afiş Tasarımı - Bu benim eserim proje yarışması sergi çalışması Sponsorlu Bağlantılar Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği bu benim eserim matematik-fen proje yarışması afiş çalışmasıdır. Projeye ait gerekli olan bilgileri içermektedir....

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 08-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği bu benim eserim matematik-fen proje yarışması afiş çalışmasıdır. Projeye ait gerekli olan bilgileri içermektedir.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mustafanurettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafanurettin

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
mhmt şhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmt şhn(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2009 #3
güzel olmuş tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 14-12-2009 #4
eline sağlık güzel olmuş
Teşekkür eder. 5 günden sonra ilk kez yorum yapılmış olması beni ayrıca sevindirdir. Sağolun.

güzel olmuş tebrikler..
Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-12-2009 #5
Çalışmada kullanılan ikonlar ve çocuk çizimleri size mi ait?

Bu gibi bilgileri konunuza yazarsanız yorum yapan arkadaşlar daha rahat bir şekilde çalışmanız hakkındaki görüşlerini sunabilirler.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 14-12-2009 #6
gerçekten başarılı bir çalışma eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2009 #7
projeye ait olan gerekli bilgiler broşür görünümünde afiş tasarımı olmuş. Afiş te bu kadar detaylı ve uzun yazılar afişin etki gücünü azaltır. Projeye ait olan gerekli bilgileri ana başlık altında grafiksel anlatırsanız. Etki gücünü arttırısınız. Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 14-12-2009 #8
Çalışmada kullanılan ikonlar ve çocuk çizimleri size mi ait?

Bu gibi bilgileri konunuza yazarsanız yorum yapan arkadaşlar daha rahat bir şekilde çalışmanız hakkındaki görüşlerini sunabilirler.
Sizin gibi değerli bir grafikerin çalışmamı en azından sorgulaması fazlasıyla hoşuma gitti. Öncelikle bundan dolayı teşekkür ederim.

İkonlar ve üst resim bana ait değil. Yarışma logosunu da resmin üzerinden geçerek tablet aracılı ile çizdim. Ama sayfa mizanpajı ve kompozisyon bana ait. O üst resmi de bulana kadar fazlasıyla zorlandığımı ifade etmek isterim.

gerçekten başarılı bir çalışma eline sağlık
Çok teşekkür ederim. Çalışmanın eksiklikleri muhakkak vardır. Bu cömert yorumunuz için tekrar teşekkür ediyorum.

projeye ait olan gerekli bilgiler broşür görünümünde afiş tasarımı olmuş. Afiş te bu kadar detaylı ve uzun yazılar afişin etki gücünü azaltır. Projeye ait olan gerekli bilgileri ana başlık altında grafiksel anlatırsanız. Etki gücünü arttırısınız. Emeğinize sağlık.
Bu yarışmayı duyurma adına hazırlanmış bir afiş değil. Jüri önünde sergilenecek çalışma. En sade haline getirene kadar üç beş sefer özet çıkarmak zorunda kaldık. Türkçe öğretmenlerine de bşvurarak en sade ama anlatılmak isteneni de anlatan bir hale getirmeye çalıştık. Afişte sadeliği sonuna kadar destekliyorum. Zaten o yüzden 10 tane başlık olmasına rağmen yazıya boğmama adına 6 tanesini aldık.

Yorumların için çokteşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
tariksisbacak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tariksisbacak

Webmaster / İzmir

güzel çalışma

Alt 14-12-2009 #9
tebrikler güzel bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 14-12-2009 #10
Sizin gibi değerli bir grafikerin çalışmamı en azından sorgulaması fazlasıyla hoşuma gitti. Öncelikle bundan dolayı teşekkür ederim.

İkonlar ve üst resim bana ait değil. Yarışma logosunu da resmin üzerinden geçerek tablet aracılı ile çizdim. Ama sayfa mizanpajı ve kompozisyon bana ait. O üst resmi de bulana kadar fazlasıyla zorlandığımı ifade etmek isterim.

Çok teşekkür ederim. Çalışmanın eksiklikleri muhakkak vardır. Bu cömert yorumunuz için tekrar teşekkür ediyorum.

Bu yarışmayı duyurma adına hazırlanmış bir afiş değil. Jüri önünde sergilenecek çalışma. En sade haline getirene kadar üç beş sefer özet çıkarmak zorunda kaldık. Türkçe öğretmenlerine de bşvurarak en sade ama anlatılmak isteneni de anlatan bir hale getirmeye çalıştık. Afişte sadeliği sonuna kadar destekliyorum. Zaten o yüzden 10 tane başlık olmasına rağmen yazıya boğmama adına 6 tanesini aldık.

Yorumların için çokteşekkür ederim.
mutlaka vardır ama bana güzel geldi kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları