Bu broşür sizce nasıl olmuş?????

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bu broşür sizce nasıl olmuş????? ...

jale isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jale

Matbaacı / İzmir

Alt 29-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli fikirlerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız sevineceğim Bu broşür sizce nasıl olmuş?????Bu broşür sizce nasıl olmuş?????
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 29-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
copy-paste tarzı bir çalışma olmuş o şekiller çalışmaya uygun değil. Tipografik olarakta hoş olmamış. Öncelikle zihninde bir düşünce oluşturup çalışmaya başlamalısın.
Bu mesajdan alıntı yap
designerMUSTI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerMUSTI

Grafiker / Bolu

Alt 30-11-2007 #3
Aslında sade ve şık duruyo ama o noktalanmalar bozuyor gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 30-11-2007 #4
iklimsanın kurumsal kimlik bilgilerinde böyle tasarıma yer yok.
her ne kadar başka bir firmada kullanılabilse de iklimsa pek çok şeyi halletmiş durumda zaten. ona bağlı kal.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-11-2007 #5
Çok Farkılı Fontlar Kullanmışsın ...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-11-2007 #6
Bence çok sık olmus... elleriine sağlık... ama o noktalama işaretleri bozmuş... neden öle yaptın anlamadım... amacın neydi oradaki... ( merak ) Bu broşür sizce nasıl olmuş?????
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-11-2007 #7
ya güzel olmuş ama:artipuanBu broşür sizce nasıl olmuş?????
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 01-12-2007 #8
iklimsanın kurumsal kimlik bilgilerinde böyle tasarıma yer yok.
her ne kadar başka bir firmada kullanılabilse de iklimsa pek çok şeyi halletmiş durumda zaten. ona bağlı kal.

İklimsa kurumsal kimlik basılı evrak açıklamalarında antetli diplomat zarf fatura irsaliye vs. gibi resmi ve gayri resmi evrak ve yazışma evraklarının basımı ve şartları hakkında bilgi vermektedir.El ilanı tamamen bayii ve müşteri arasındaki bir yapıdır ve iklimsa'nın bu konu hakkında şartları yoktur...
Gelelim çalışmaya....
Çalışma aslında başarılı ancak bazı font seçimleri yanlış.El ilanı için çok tek düze yazılar kullanmışsın.Noktalamaları ben de anlayamadım.Sol üstteki daireler biraz abartı kaçmış sanırım.Sayısını azaltmakta fayda var...Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2007 #9
diğer arkadaşlara katılıyorum + olarak aynı tarama gibi duruyo 72 dp taradığım resim bundan daha güzel görünüyo ellerine sağlık çalışmaya diyeceğim arkdaşların dediği ile aynı
Bu mesajdan alıntı yap
leventerdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leventerdogan

Webmaster / İstanbul

Alt 30-03-2008 #10
olaya grafik yönünden değilde "Türkçe" yönünden bakınca sonunda yazan o fiyat ve taksit ne demek istemiş çözemdim.

bankalrın isimlerini yazmaktansa logolaraını koymak belki daha albeni yaratırdı.

Firmanın adı ve ünvanı iklimsa logosuna ortalanmamış gibi geldi. Ticaret odasının ayıbı ama ünvan amma uzun olmuş Bu broşür sizce nasıl olmuş?????

Çalışmak Güzeldir ama arkadaşlar devam edin lütfen.

Not:
Bu forumu çok sevdim ben ya, hiç bukadar konuya takılıp yazı yazma ihtiyacı duymamıştım. Sırf bir font için google üzerinden tesadüfen geldim, şimdi gidemiyorum.

Kaliteniz, yardımlaşmanız ve paylaşımlarınız hep devam etsin dilerim....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bror, sizce, nasl, olmu