Bu çalışma nasıl gerçekleştiriyor arkadaşlar ?

Afiş Tasarımı - Bu çalışma nasıl gerçekleştiriyor arkadaşlar ? ...

1a_iç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1a_iç

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraftaki afiş çalışmasını photoshoptan nasıl gerçekleştirildiği konusunda tıkandım kaldım konuyla ilğili olarak yardımlarınızı rica ediyorum.

http://img135.imageshack.us/i/lupefi...ractartfo.jpg/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

M3uR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

M3uR

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 07-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
internette bunu yapmak için dersler vardı ama şimdi bulamadım. uzun zaman oldu photoshop açmıyorum. Googlede photoshop brush psd diye aratırsan bulabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

1a_iç

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2011 #3
Photoshop brushı bulmakta bir sıkıntı çekmiyorum bunun üzerine uygulamam maskeleme sistemini ögrenmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

1a_iç

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2011 #4
Arkadaşlar 150 kişiden biride bilmezmi yav Bu çalışma nasıl gerçekleştiriyor arkadaşlar ?
Bu mesajdan alıntı yap
UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 11-03-2011 #5
internette bunu yapmak için dersler vardı ama şimdi bulamadım. uzun zaman oldu photoshop açmıyorum. Googlede photoshop brush psd diye aratırsan bulabilirsin
Komik oLma ! Photoshop Brush Psd diye arama yaptığında bu Konuyla iLgili anLatımmı buLacak ? Bu çalışma nasıl gerçekleştiriyor arkadaşlar ?

Arkadaşlar 150 kişiden biride bilmezmi yav Bu çalışma nasıl gerçekleştiriyor arkadaşlar ?
Biraz sabır her şeyi çözer Bu çalışma nasıl gerçekleştiriyor arkadaşlar ?
FLoral desenleri uygun şekilde yerleştirip birkaç kez clipping mask uygulamak ve uygun yerlere alt gölge vererek bu sonuca ulaşman mümkündür... Clipping mask uygulaması hakkında ufak bir anlatıma BURAYA tıklayıp ulaşabilirsin... Anlatım ile bir fikre sahip olabilir ve Hedefine ulaşabilirsin diye düşünüyorum...
Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 11-03-2011 #6
Buradaki çalışmayı anlatmak için çok vaktim olsa daha fazla uğraşırdım bunu yapmayı isterdim. Kısa bir çalışma yaptım. Öncelikle shop ta yüzümüzü biraz daha belirginleştirdim. Sonrasında corel e geçtim ve hazır bir kaç vektörü yüzün üzerine koydum sonra da kestim
sonraki işlem parçaları üst üste getirip gölge vermekti. Elinde hızlı bir pc ve bolca vektör olduktan sonra böyle bir işlemi 15 dakikada yapabilirsin. İşlem sırası aşağıdaki resimdedir. . .
Bu mesajdan alıntı yap
Soner Akay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner Akay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-03-2011 #7
Buradaki çalışmayı anlatmak için çok vaktim olsa daha fazla uğraşırdım bunu yapmayı isterdim. Kısa bir çalışma yaptım. Öncelikle shop ta yüzümüzü biraz daha belirginleştirdim. Sonrasında corel e geçtim ve hazır bir kaç vektörü yüzün üzerine koydum sonra da kestim
sonraki işlem parçaları üst üste getirip gölge vermekti. Elinde hızlı bir pc ve bolca vektör olduktan sonra böyle bir işlemi 15 dakikada yapabilirsin. İşlem sırası aşağıdaki resimdedir. . .
herkezi rahatlattırdın sonunda Bu çalışma nasıl gerçekleştiriyor arkadaşlar ? emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 11-03-2011 #8
görünce merak ettim bir deneyim dedim oldu Bu çalışma nasıl gerçekleştiriyor arkadaşlar ?
Bu mesajdan alıntı yap

1a_iç

Grafiker / İstanbul

Alt 15-03-2011 #9
İşte bu çok teşekkürler Bu çalışma nasıl gerçekleştiriyor arkadaşlar ?
Bu mesajdan alıntı yap
arda54irem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda54irem

Hiç Biri / İstanbul

Dosya19
Alt 29-10-2011 #10
herkezi rahatlattırdın sonunda Bu çalışma nasıl gerçekleştiriyor arkadaşlar ? emeğine sağlık
birşeyi bildiğini öğrenmek için bilmediğini sandığın şeyi birinin sana bildiğini göstermesi gerekiyor sanırım... Bu çalışma nasıl gerçekleştiriyor arkadaşlar ? baya dolandırdım galiba...

çok basitmiş... o kadar zor olduğunu sandığım şey... hatta illistratorda photoshoptan da basit şekilde uygulamak mümkün.... ellerine sağlık ..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları