Bu çalışma nasıl yapılmış?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu çalışma nasıl yapılmış? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar dijital boyamamıdır bilmiyorum son zamanlarda çok merak saldım butür çizimlere ama nette ne kadar bakındıysam bu tarzda çalışmaların derslerini bulamadım.acaba bu eleman bu çizimleri neyle daha ziyade ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar dijital boyamamıdır bilmiyorum son zamanlarda çok merak saldım butür çizimlere ama nette ne kadar bakındıysam bu tarzda çalışmaların derslerini bulamadım.acaba bu eleman bu çizimleri neyle daha ziyade NASIL yapmış?bu tür çizimler için ne tür teknikler kullanılıyor bu tahminimce illustratorde yapıldı ama nereye baksam en baba AI tutorial sitelerinde bile bu tarzda çizimler yok.Bu tür çizimleri nasıl yapabilirim?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ulashkral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulashkral

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 11-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aslında şöyle yapabilirsiniz ama renklerde cok az kaybolmalar yaşanabilir
Resmi t-shirtin üstüne koyun şeklini vs vs ayarlayın ve blend modunu hard light yapın biraz renklerde kaybolur cok az ama iyi sonuçlar verir Bu çalışma nasıl yapılmış?
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-09-2010 #3
cevabınız için teşekkür ediyorum ancak ben temelde çizimin nasıl yapıldığını sormuştum.yani asıl çalışmanın,t-shirtün üzerine konulup konulmamasının benim için bir önemi yok Bu çalışma nasıl yapılmış?
Bu mesajdan alıntı yap
.wr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

.wr

Öğrenci (Diğer) / Yalova

Alt 12-09-2010 #4
Illustrator kullanılarak yapılmış olma ihtimali yüksek. Ve ya benzer işlevleri olan bir programla yapılmıştır. Bu tarz resimler(illüstrasyonlar) Adobe illustrator ile yapılmaktadır.
Bu mesajdan alıntı yap