bu çalışmayı corelde nasıl yaparım

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - bu çalışmayı corelde nasıl yaparım Sponsorlu Bağlantılar bu çalışmanın aynısı yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler....

poetmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 24-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu çalışmanın aynısı yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 26-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopta yapsam da olur bu çalışmayı corelde nasıl yaparım illa corel olmasına gerek yok bilginize...
Bu mesajdan alıntı yap
racoon_tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

racoon_tr(41)

Grafiker / Eskişehir

Alt 27-07-2010 #3
photoshopta;
custum shape tool ile boş sayfaya kalp çiz bunu seçili alan yap yeni layer olarak al
sonra bu layerı kopyala ve kalp çevresi kadar büyüt büyük kalbin içindeki küçük kalbi sil
style bölümünden yada effect kısmından yanlarını bevel ile şişir gerisi kolay zaten olmazsa ekle detay vereyim...
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 27-07-2010 #4
photoshopta;
custum shape tool ile boş sayfaya kalp çiz bunu seçili alan yap yeni layer olarak al
sonra bu layerı kopyala ve kalp çevresi kadar büyüt büyük kalbin içindeki küçük kalbi sil
style bölümünden yada effect kısmından yanlarını bevel ile şişir gerisi kolay zaten olmazsa ekle detay vereyim...
ilgin için teşekkürler racoom_tr ben seni ekleye medim çünki iletişim adreslerin silinmiş burada açıkca iletişim adresi veremezsin sen beni ekle
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-07-2010 #5
Bu da yeni çıktı galiba, şifreli msn verme.bu çalışmayı corelde nasıl yaparım

Açık açık yazsanız da konunuz sadece size hizmet etmese... Okuyup da aynı şeyi yapamayanlar da faydalansa. Takıldığınız yerleri yazsanız da benzer şekilde takılanlar da çözüm bulsa...
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2010 #6

Açık açık yazsanız da konunuz sadece size hizmet etmese... Okuyup da aynı şeyi yapamayanlar da faydalansa. Takıldığınız yerleri yazsanız da benzer şekilde takılanlar da çözüm bulsa...
katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 27-07-2010 #7

evet haklı bir eleştiri ama atladığınız bir yer var bilen kişi ben değilim adam elinden geldiği kadar belkide vaktinin el verdiğince bir şeyler söylemiş ve eğer yapamazsan beni ekle aydınlatayım seni demiş ben bu sözlerin üstüne ona diyemem ki burada anlat yüzsüzlük ve saygısızlık olur diye düşünüyorum ama eğer nasıl yapıldığını öğrenirsem söz veriyorum resimli olarak burada anlatacağım böylece herkes faydalanmış olacak teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 29-07-2010 #8
corelde sonuca çak yakın birşekilde yapmayı ögrendim saolsun bir abim gösterdi. acıklayacam diye söz vermiştim acıklıyorum resimli anlatım dedim ama resmegerek yok gercekten çok kolay ve kullanışlı bir bilgi. corelde çizmiş oldugumuz resmi bitmaxtan resim şekli ceviriyoruz burda dikkat edilmesi geren husus dp 300 dem fazla olursa sorun oluyor bilginize. resim halinde olun şeklimizi corelfotopointte acıyoruz ordan efektif menüsünden textre dasonra pilastic tiyoruz yani pilastik efek vermek anlamıan geliyor cıkan ekranda istediğin ayarı ver şekle ne olursa olsun 3 boyutlu boru şekiline getiriyor göllendiriyor ışıklandırıyor ama ben elimdeki çalıma zannediyorum foto şop çalıması çünki ben yaptım %90 tut oldu çok benzedi ama tam olarak değil. burda herkesin huzurunda mesaj ali abime teşekkürler bu bilgiyi bana ögrettiği için.
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 22-08-2010 #9
teşekkürler paylaşımın için.
Bu mesajdan alıntı yap