bu çalışmayı photoshop ta nasıl yaparım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - bu çalışmayı photoshop ta nasıl yaparım Sponsorlu Bağlantılar bu çalışmanın aynısı yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler. ben daha çok corel kullanıyorum orta derecede de photoshop biliyorum corel de yapa biliyorum ama tam oval ...

poetmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 26-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu çalışmanın aynısı yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler. ben daha çok corel kullanıyorum orta derecede de photoshop biliyorum corel de yapa biliyorum ama tam oval olmuyor bu çalışma daha çok kare ve çizgisel oluyor corel soru ve sorunlarınız bölümünde açtım konuyu ama yanıt veya çözüm gelmedi bende bu alana da açayım dedim bir kaç gün zamanım kaldı ilginiz için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

racoon_tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

racoon_tr(41)

Grafiker / Eskişehir

Alt 27-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopta;
custum shape tool ile boş sayfaya kalp çiz bunu seçili alan yap yeni layer olarak al
sonra bu layerı kopyala ve kalp çevresi kadar büyüt büyük kalbin içindeki küçük kalbi sil
style bölümünden yada effect kısmından yanlarını bevel ile şişir gerisi kolay zaten olmazsa ************ ekle detay vereyim...
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 27-07-2010 #3
ilgin için teşekkür ederim dediklerini bilgimce yaptım ama tam net bir sonuc alamadım

sorunu tam olara çözmüş değilim hala yardımınıza ihtiyacın var arkadaşlar bilginize
Bu mesajdan alıntı yap

racoon_tr(41)

Grafiker / Eskişehir

Alt 29-07-2010 #4
vallahi ir sürü program indirdim convertler kayıtlar falan ama sonunda oldu galia video... bu çalışmayı photoshop ta nasıl yaparım
çok iyi ir ders değil ama yol görterir herhalde...acemiliğime verin bu çalışmayı photoshop ta nasıl yaparım

Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 29-07-2010 #5
vallahi ir sürü program indirdim convertler kayıtlar falan ama sonunda oldu galia video... bu çalışmayı photoshop ta nasıl yaparım
çok iyi ir ders değil ama yol görterir herhalde...acemiliğime verin bu çalışmayı photoshop ta nasıl yaparım

usta çok sağ ol ellerini sağlık yapmaya yapmışsın da benim gibi fotoşop özürlü biri
biraz zor yapar bu vidiyoadan bu çalışmayı photoshop ta nasıl yaparım ama eline sağlık iii olmuş. bende corel halini yayınlayım bari.

ama yinede 2 side tam aynı değil biraz daha ugraşmak lazım. :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

racoon_tr(41)

Grafiker / Eskişehir

Alt 30-07-2010 #6
ya zaten bire bir hemen hiç kimse hiç bir çalışmayı aynen yapamaz
2 ben oturup aynısını yapmaya çalışmadım sadece yolu göstermek amacım yoksa yapar yollardım dimi yani hepsini yapsak bile o gülü bulamayız
amaç yol olsun biri yürüsün... saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 30-07-2010 #7
ya zaten bire bir hemen hiç kimse hiç bir çalışmayı aynen yapamaz
2 ben oturup aynısını yapmaya çalışmadım sadece yolu göstermek amacım yoksa yapar yollardım dimi yani hepsini yapsak bile o gülü bulamayız
amaç yol olsun biri yürüsün... saygılar...
evet haklısın saten yolumuzuda bulduk sayenizde yaptık bir şeyler oldu artık müşterinin taktirine kalmış yannız bir sorun daha var şimdi bu çalıma 3 renk bir çalışma kırmızı mavi yeşil kullanmışlar benim calışma 4 renk matbaa diyorki olmaz beni zarar ettirme film kalıp parası vallaha kusura bakmayın dedim işinize gelirse ne işmiş be dert sahibi oldum ...:smile:
Bu mesajdan alıntı yap

racoon_tr(41)

Grafiker / Eskişehir

Alt 30-07-2010 #8
ne diyeyim bilemedim
Allah kolaylıık versin... bu çalışmayı photoshop ta nasıl yaparım
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2010 #9

paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 07-08-2010 #10
ne çalışmaymış be tututrdular aynısı olacak bire bir diye. bu iş yüzünden photoshop ögrenecem galiba.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları