Bu çizgiyi nasıl yapmışlar ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu çizgiyi nasıl yapmışlar ? Sponsorlu Bağlantılar Resimde ismin altında güzel bi çizgi varda arkadaşlar onu ben nasıl yapabilirim photoshop da ?...

ѕαнιη isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ѕαнιη

Öğrenci (Diğer) / Isparta

Alt 01-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Resimde ismin altında güzel bi çizgi varda arkadaşlar onu ben nasıl yapabilirim photoshop da ?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

narsist. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narsist.

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 01-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
pen tol aracı ile çizersin strooke path ile brush ü seçersin Bu çizgiyi nasıl yapmışlar ?
Bu mesajdan alıntı yap
ѕαнιη isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ѕαнιη

Öğrenci (Diğer) / Isparta

Alt 01-11-2009 #3
önce yeni bi layer oluşturdum sonra pen tool ile çizdimde kardeş strooke path ile brush nasıl oluyor orayı tam anlamadım biraz acemiyimde bu konuda Bu çizgiyi nasıl yapmışlar ?
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 01-11-2009 #4
İlk önce brush aracını al ve 10 - 15 arası yumuşak bir fırça seç.Sonra Pen Tool u al. ve yukarıdan aşağı bir bir hat oluştur.Sonra sağ tıkla ve Stroke Pathı seç.Listeden Brush ı seç ve Simulate e tik at Ok de...Son olarakta Filter >> Blur >> Guissian Blur dan 3- 5 arası bir değer uygula sonra kopyala o katmanı ve transform aracı ile boyutlarını değiştirerek sağ ve soluna yerleştir.
Bu mesajdan alıntı yap
KRAL93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KRAL93

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 01-11-2009 #5
Aynen anlattığı gibi..
Bu mesajdan alıntı yap