bu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı?

Graficafe - bu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı? ...

shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 01-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba sevgili grafiker arkadaşlarım, once forum oyunlarına mı koysam dıye karar veremedıgım konumun eglencelı bır sohbet olabılecegını dusunup buraya koydum..

emınım herkesın alkışlatacak bir anısı belkide bir fıkrası vardır.. bazen çok ilginç, hatta bazen buzzZzz gibi olsa da kıssadan hisselerimiz, anlatmak istediklerimiz vardır... hadı hep bırlıkte once kendımızı sonra da anlatılanları ALKIŞLAYALIM bu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı?

İLKİ BENDEN

1- Efendi Çocuklar
> Lütfen bir alkış benim ananeme zira kendisi geçen gün televizyonda zap
> yaparken, Aydın ve Fatih Ürek'i görünce, 'Ben bunları çok severim,
> mankenlerle falan dedikoduları çıkmıyor, terbiyeli çocuklar' dedi.

2- Çevir çevir
> Bu zamana kadar hiçbir şeyi alkışlatamamıştım kısmet bugüneymiş. Lütfen o
> büyük alkışlarınız pilota 'Uçağı kıbleye çevirin, namaz kılacağım' diyen
> gurbetçi vatandaşımıza gelsin. Haberi gördüğümde ben öyle yaptım da.

bunlar cok sevdıgım bır yerden alıntıdır HOŞUMA GİDEN BU ANLATILARA BİRER ALKIŞ LÜTFEN..
bu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı?bu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı?uke::rofl::kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sdtr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdtr(39)

Grafiker / Çorum

Alt 01-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mahmut tuncerin lewi's mağazasında 501 alıp kabine girdikten bir süre sonra pantolonu uzatıp "bu küçük geldi 502 deneyebilir miyim" demesini bir yerde okumuştum. her kot mağazası gördüğümde aklıma gelir sırıtırım.
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 02-08-2008 #3
bende kardesımın her saat kaç dıye sorusumda abla saat kaçmıyor demesını alkıslıyorummmmm
Bu mesajdan alıntı yap
nginus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nginus

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 16-08-2008 #4
ananeme alkış: akşam vakti sinan gelmiştir deyip aceleyle eve giderken sormuştum(ki bizim sülalede sinan ismi yoktur).sinan kim diye. meğerse sinan çetin in programını izlicekmiş.
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 16-08-2008 #5
benım babaanneme bır alkıs lutfen...
tum dızılerı satır satır ezbere bıldıgı ve tum oyuncuların ozel hayatlarını en ınce ayrıntısına kadar anlatabıldıgı ıcın bu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı? (70 yasındabu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı?)
Bu mesajdan alıntı yap
çöpşerbeti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

çöpşerbeti

Hiç Biri

Alt 16-08-2008 #6
bana bi alkış bu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı? daha özel yetenek sınavına hazırlandığım atölyede gelen tasarım teklifini kapıp küçük ama güzel bi tasarım yaptığım için bu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 18-08-2008 #7
bana bır alkıs daha bu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı?
müşteri yanımda iken bır yandan tasarım yapıp bır yandan musterının duzenlemelerını dınleyıp dıger yandan cep telefonu ıle sevgılımın en sevdıgımız fılmı buldum demesıne sevındıgım ıcın... (o esnada musterı bıle duydu fılmın adını bu yuzden kocaman alkıs) bu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı?

:clapping::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alki s::alkis::alkis::alkis::clapping::clapping::clappi ng::clapping::clapping::clapping::clapping:
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2008 #8
bendende anneme bir alkış:her akşam kapıyı açtığında "sen mi geldin"diye sorduğu içinbu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
yeşim (",) isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yeşim (",)

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

Alt 28-08-2008 #9
annemi alkışlıyorum o dünyanın en güzel yemeklerini yaptığı için...(",)
Bu mesajdan alıntı yap
nginus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nginus

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 28-08-2008 #10
adını bilmediğim ama duyunca koptuğum bir arkadaş için alkış.
annesini arayarak "ben yazokulunu kazandım!"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alkislanacak, alkislanir, alkışlanacak, alkışlanır, birseyiniz, birşeyiniz, sizin, var