bu da benim siyah kuğum

Photoshop - bu da benim siyah kuğum Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar......

bu da benim siyah kuğum
Rabia Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

bu da benim siyah kuğum

Alt 21-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...
bu da benim siyah kuğumbu da benim siyah kuğum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dudak kısmınının opacity biraz düşürürsen çok daha iyi olur .. güzel çalışma tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 21-11-2012 #3
dudak kısmınının opacity biraz düşürürsen çok daha iyi olur .. güzel çalışma tebrikler.
peki teşekkür ederim....
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 21-11-2012 #4
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Güzel olmuş eline sağlık. Tüycüklerin uçlarını göz kapaklarıyla kaynaştırırsan daha gerçekçi olur. Bir de özellikle tüylerin kenarlarına doğru alındıkları zeminin rengi görünüyor. Dekupeden sonra uçlarındaki zemin kalıntılarını bi şekilde yok etseniz daha da gerçekçi olurdu. Bir de dudakların kenarlarının keskinliği sırıtıyor. Sanırım mecit arkadaşımızın da gözüne batan da buydu ama opacity değerini düşürmek sorunu çözmez. Dış sınırları yumuşatmak yeterli olur diye düşünüyorum.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 21-11-2012 #5
Güzel olmuş eline sağlık. Tüycüklerin uçlarını göz kapaklarıyla kaynaştırırsan daha gerçekçi olur. Bir de özellikle tüylerin kenarlarına doğru alındıkları zeminin rengi görünüyor. Dekupeden sonra uçlarındaki zemin kalıntılarını bi şekilde yok etseniz daha da gerçekçi olurdu. Bir de dudakların kenarlarının keskinliği sırıtıyor. Sanırım mecit arkadaşımızın da gözüne batan da buydu ama opacity değerini düşürmek sorunu çözmez. Dış sınırları yumuşatmak yeterli olur diye düşünüyorum.
Kolay gelsin.
ya evet ben tüylerle göz kapaklarını birleştirdim fakat bu seferde göz kayboldu diğer konularda EVET HAKLISINIZ...
Bu mesajdan alıntı yap
CarverTD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CarverTD

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2012 #6
Kusura bakma ama SİYAH göz hiç olmamış. Yapmacık olduğu belli oluyor. Tüyler göz kapakları ile ayrı durduğu için oda sırıtıyor, dudakları sonradan koydun heralde kenarlarından iz varmış gibi sanki. Sonuç olarak sen beğendiysen eğer eline sağlık diyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 21-11-2012 #7
Kusura bakma ama SİYAH göz hiç olmamış. Yapmacık olduğu belli oluyor. Tüyler göz kapakları ile ayrı durduğu için oda sırıtıyor, dudakları sonradan koydun heralde kenarlarından iz varmış gibi sanki. Sonuç olarak sen beğendiysen eğer eline sağlık diyorum...
ben beğendim ama buraya kattıysam benim için benim beğenmem hiç de önemli değil işte tamda bu yüzden kötüyse kötü demelisin...
Bu mesajdan alıntı yap
CarverTD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CarverTD

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2012 #8
Ben zaten kötü dedim. Photo-Manipülasyon zor iştir. Bence yaptığın işlere birde dışarıdan bir göz olarak bak, işte o zaman daha sağlıklı bir iş çıkar ortaya. Kusura bakma ama senin yaptığın iş gerçekci durmuyor maalesef.

Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-11-2012 #9
görmeyeli çirkin ördek yavrusu bayağı büyümüş. bu da benim siyah kuğum

siyah tüyler bas bas bağırıyor biz buraya ait değiliz diye açıkçası emanet gibi durmuş yine de emek vermişsin emeğine sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 21-11-2012 #10
ya evet ben tüylerle göz kapaklarını birleştirdim fakat bu seferde göz kayboldu diğer konularda EVET HAKLISINIZ...
Alt tüylerin başlama noktası ideal. Fakat demek istediğim başlama noktasına doğru ten koyulaşarak yumuşak bir geçiş sağlanırsa daha gerçekçi olur. Ama bu haliyle de güzel.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları