Bu efekt nasıl veriliyodu ya :D

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu efekt nasıl veriliyodu ya :D Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben kendi resmimi şu alttaki adamın yüzü gibi yapacağım ama nasıl yapılıyor? Adamın sadece bazı yüz hatları gözüküyor. Ve siyah beyaz. Nasıl yapılıyor acaba?...

Flöresan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Flöresan

Grafiker / Trabzon

Alt 17-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben kendi resmimi şu alttaki adamın yüzü gibi yapacağım ama nasıl yapılıyor?

Adamın sadece bazı yüz hatları gözüküyor. Ve siyah beyaz. Nasıl yapılıyor acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Flöresan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Flöresan

Grafiker / Trabzon

Alt 17-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Exposure ve Black&White Ayarlardan da yapılıyor ama bunun gibi olmuyor. Bunu da ekleyeyim.
Bu mesajdan alıntı yap
emrearibulan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrearibulan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-08-2011 #3
bunu aslında yapmanın en basit yolu paint ile yapmak. resmi açıp bitmap olarak kaydedersen bu sekilde yapar. daha sonra tekrar açıp jpg olarak kaydedebilirsin veya photoshop ile istediğin ayarlamaları yapabilrisin
Bu mesajdan alıntı yap
oguzaybar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguzaybar

Grafiker / İzmir

Alt 19-08-2011 #4
Resmi göremiyorum ama linkten che guevara yazılı olduğunu gördüm tahminimce bu bir silüet. Şöyle bir yöntem izleyebilirsin. Önce photoshopta siyah beyaza çevir sonra Levelstan midlletonesları yok et yani sadece net olarak siyah ve beyaz renkleri gör. Daha sonra bu imajı iyi bir çözünürlükle kaydet. Illustratorda live trace yaparak veya üzerinden istediğin hatları çizerek elde edebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
teletabi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teletabi

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-08-2011 #5
photofiltre studio X Adlı programı indir zaten çok yer kaplamayan ve 10-15 saniyede yüklenen bir program...Bu kadar uğraşmana gerek kalmadan burdan yapabilirsin..Bu efekt nasıl veriliyodu ya :D

İşaretlediğim seçenekleri seçtikten sonra resmini boyaman yeterli..Bu efekt nasıl veriliyodu ya :D..
Bu mesajdan alıntı yap