Bu efekt nasıl veriliyor.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu efekt nasıl veriliyor. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba... Photoshop ile web tasarımı konusunda işin teknik tarafında kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Bazı tasarımları alıp bakaran yeni baştan tasarılıyorum.Ancak bazı efektleri yapmayı başaramıyorum. Resimde oklarla belirttiğim yerlerdeki gibi katmanın ...

acemia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acemia

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba...

Photoshop ile web tasarımı konusunda işin teknik tarafında kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Bazı tasarımları alıp bakaran yeni baştan tasarılıyorum.Ancak bazı efektleri yapmayı başaramıyorum.
Resimde oklarla belirttiğim yerlerdeki gibi katmanın çevresine parlama efektini nasıl verebilirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

http://g1207.hizliresim.com/z/m/9vclt.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emre3232 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre3232

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 28-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş o gradient stroke
Bu mesajdan alıntı yap
pathfinders isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pathfinders(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2012 #3
kadının arkasına bir elips çiz, feather ver ve beyaz a boya bu şekilde yakalanır diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap