Bu efekt nasıl yapılır

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu efekt nasıl yapılır ...

Bu efekt nasıl yapılır
dekale isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dekale

Hiç Biri / Çanakkale

Dosya23

Bu efekt nasıl yapılır

Alt 27-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabe arkadaslar ben ali aranıza yenı katıldım bu ıslerle ugrasmak istedim facebookda genellıkle sanatcılara boyle tasarımlar yapılıo burda bır efekt kullanılıo acaba orda kullanılan nedir bir ipucu yararlı bır bılgı verırsenız cok mutlu olacagım gercekten cok takıldım bu efekte
ustad abilerimizden ablalarımızdan yardımlarını beklıyorum benı bu konuda aydınlatmalarını dılıyorum
resim {http://b1212.hizliresim.com/14/v/hbfj3.jpg}
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 27-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Keşke resmi görebileceğimiz bir şekilde yüklemiş ve tam olarak hangi kısmını öğrenmek istediğini belirtmiş olsaydın.
Bu mesajdan alıntı yap
cracker89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cracker89(28)

Grafiker / Konya

Alt 27-12-2012 #3
alt fonu kendin seç sonra kendi resmini decupe olarak getir yazını yaz resmini photoshop filter + brush strokes + accented edges kısmında efect ver ayarlarını kendin yaparsın hepsi bu kadar kolye kısmında da emboss kullanılmış geriside sana kalmış Bu efekt nasıl yapılır)
Bu mesajdan alıntı yap

dekale

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 27-12-2012 #4
alt fonu kendin seç sonra kendi resmini decupe olarak getir yazını yaz resmini photoshop filter + brush strokes + accented edges kısmında efect ver ayarlarını kendin yaparsın hepsi bu kadar kolye kısmında da emboss kullanılmış geriside sana kalmış Bu efekt nasıl yapılır)
hocam tesekkur ederım bı yol gosterdın fakat genıs bır acıklama yaparmısın acaba rica etsem iyi sonuclar vermesı ıcın net ve keskın olmasını ıstıyorumda
Bu mesajdan alıntı yap

dekale

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 27-12-2012 #5
Keşke resmi görebileceğimiz bir şekilde yüklemiş ve tam olarak hangi kısmını öğrenmek istediğini belirtmiş olsaydın.
buyur usta resım burda burdakı gıbı bır efekt goruntu nasıl yakalayabilirim
Bu mesajdan alıntı yap

dekale

Hiç Biri / Çanakkale

Bu mesajdan alıntı yap
cracker89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cracker89(28)

Grafiker / Konya

Alt 22-01-2013 #7
dediğim şekilde photoshopta yap efect programlarıda yükleyebilirsin onlardada var karıştır bulursun ama sana sadece şunu diyim photoshopta yapılmış
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-01-2013 #8
Bu efekt nasıl yapılır

Foruma Resim Yüklemek

İyi forumlar...

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap