Bu efekti nasıl verebilirim?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Bu efekti nasıl verebilirim? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar mrb, alt fon olarak kullanmak için rengin içinde efektler vermem gerekiyor ama bi türlü yapamadım, corelx5 kullanıyorum, yardımcı olurmusunuz? rengin içinde çizgisel efektler olan bir örneği yüklüyorum. ...

mel_a_nkoli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mel_a_nkoli

Grafiker / İzmir

Alt 03-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar mrb, alt fon olarak kullanmak için rengin içinde efektler vermem gerekiyor ama bi türlü yapamadım, corelx5 kullanıyorum, yardımcı olurmusunuz? rengin içinde çizgisel efektler olan bir örneği yüklüyorum. şimdiden teşekkürlerBu efekti nasıl verebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mel_a_nkoli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mel_a_nkoli

Grafiker / İzmir

Alt 03-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resim görünmüyor galiba; upload linkini tekrar yazıyorum
http://www.upload.gen.tr/resim.php/w...round.jpg.html
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 03-05-2011 #3
Vermiş olduğunuz örnekte herhangi bi efect yok!.. Tamamen çizlerek yapılmış, sizde üzerinden çizerek yapmayı deneyin geliştikçe benzer hatta daha güzellerini yapabilirsiniz...

kolayı nedir derseniz internetten hazır vektörlerde bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Laxeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Laxeri

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2011 #4
merhaba.üstteki beyaz çizgileri düz bi şekilde çizdikten sonra grup yapıp,interactive envelope tool ile istediğin eğimi verebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap