Bu efekti nasıl vermiş ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu efekti nasıl vermiş ? Sponsorlu Bağlantılar Fotoğrafı yapan designer'ı tanıyor olabilirsiniz Ama fotoğrafa o efekti nasıl vermiş? Bilen ya da tahmini olan yazabilir mi?...

Bu efekti nasıl vermiş ?
Flöresan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Flöresan

Grafiker / Trabzon

Bu efekti nasıl vermiş ?

Alt 21-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğrafı yapan designer'ı tanıyor olabilirsiniz Bu efekti nasıl vermiş ?
Ama fotoğrafa o efekti nasıl vermiş? Bilen ya da tahmini olan yazabilir mi?

Bu efekti nasıl vermiş ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

realmusic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

realmusic

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Enginin işleri de kardeşim bu karakter çizimi engin önce çizip Adobe Illustrator da daha sonra renklendiriyor.
Bu mesajdan alıntı yap
toxic666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toxic666

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2012 #3
buna yakın olarak illustratore fotoğrafınızı attıktan sonra yanlış hatırlamıyorsam ".....trance" diye bir buton vardı üstte ona tıkladıktan sonra kaç bit renk kullanacağınızı seçip, buna yakın bir çalışma elde edebilirsiniz. Photoshopta ise epeyli zor sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
ßy_folkonsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ßy_folkonsa

Grafiker / Hatay

Alt 28-05-2012 #4
engin abiye ben soruyorum ama hiç tınlamıyor kendi havalarında..

photoshoptan filtresiydi şuyuydu buyuydu yapana kadar.. çok uzun iş Bu efekti nasıl vermiş ?
Bu mesajdan alıntı yap
sethchaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sethchaos

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 28-05-2012 #5
Photoshop'da pen tool ile de yapılabilir ama zaman ve sabır isteyen bir iş. Ekteki resim için 7 saat kadar uğraşmıştım ve 400'den fazla layer vardı bittiğinde. Tabi arka plan netten bulduğum bi resim...

Bu efekti nasıl vermiş ?
Bu mesajdan alıntı yap
ßy_folkonsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ßy_folkonsa

Grafiker / Hatay

Alt 28-05-2012 #6
engin abide en çok pen tool kullanıyor diye biliyorum ama 7 saat uğraştığını zannetmiyorum..
ayrıca sizin çalışmanız güzel ancak arkaplan uymamış yinede başarılı çalışma elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
sethchaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sethchaos

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 28-05-2012 #7
Şu an o kadar uğraşacağımı ben de sanmam neredeyse 2 sene önce yapmıştım bunu ve ilk photopshop çalışmamdı. O kadar uğraştıktan sonra bir de arka plana uğraşmak da zor gelmişti netten buluğum ilk vektör basketbol sahasını ekleyivermiştim resme.
Bu mesajdan alıntı yap