bu efekti yapmama yardım edecek var mı ?

Photoshop Dersleri - bu efekti yapmama yardım edecek var mı ? Sponsorlu Bağlantılar bu fotodaki efektler nelerdir ? nasıl yapılmıştır bilgilendirebilir misiniz ?...

kamyoncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kamyoncu

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 29-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu fotodaki efektler nelerdir ? nasıl yapılmıştır bilgilendirebilir misiniz ? bu efekti yapmama yardım edecek var mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kamyoncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kamyoncu

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 01-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yok mu bana yardım edebilecek biri :/
Bu mesajdan alıntı yap
Burnett isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burnett(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-04-2011 #3
Öncelikle bir gradient map yapılmış.Ardından opacity ve fill düşürülmüş ve vector brush kullanılmış.Brush senin zevkine kalmış.
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-04-2011 #4
Burada curve ve level gibi özellikler kullanılmış ve brush gibi diğer özelliklerle de basit bir çalışma ortaya çıkmış. Ps yi bilmiyorsunuz sanırım. Bu da sana bişey anlatacağımız zaman senden çok biz zorlanacağız demektir. Hiç sıkılma sana bir action yazacağım googlen ara ve indir. Orada 50 tane derinlik ve renk tonlaması kazandıran action var. Fotoğrafa uygulanmış olan yeşil tonlaması bu 50 action içerisindeki seçenekten biri. Actionu ps ne ekle ve uygula, kolaygelsin.

tıkla ve indir
Bu mesajdan alıntı yap
sanlıreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanlıreklam

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-08-2011 #5
arkadaşlar ps nin dışında bazı küçük programlarda bunu yapabiliyo photo space photo filter gibi
Bu mesajdan alıntı yap