Bu firmanın logosunda ne olmalı

Logo Tasarımları - Bu firmanın logosunda ne olmalı ...

hologram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hologram

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üstatlardan bir fikir alma niyetiyle bir sorum olacak.Acizane bir firma kurma aşamasındayım.Kendim amatörce bir logo yapmak istiyorum.Zeytin ve zeytinyağ konusunda siteye konacak bir logoda olması gereken resim ağırlıklımı firma ismin ön plana çıkaran yazı ağırlıklımı olmalı.Sanırım renk konusuda önemlidir.Bu konudaki yorumlarınız..??? Adı Niaea olive olacak..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

designeer_hsn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designeer_hsn

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence bu işi bilenlere devrederseniz daha iyi olur...
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2009 #3
öncelikle bir çalışma yaptıysanız onu siteye yükleyin yorumlarda ona göre gelse daha mantıklı olmazmı?
Bu mesajdan alıntı yap
hologram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hologram

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-01-2009 #4
Yalnız bu konuda yaptığım çalışmaların acemiliğimden dolayı hiçde beğenilmeyeceğini bildiğimden buna pek cesaretim yok.Kusura bakmayın photoshop bilgim hayli kıt.Yinede sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2009 #5
'Acizane' (Sözlük anlamı: Acizlere yakışacak değerde ) demiyelim de ..'Naçizane'( Sözlük anlamı: Önemsizce, Abartısız; fikir sunmak ve öneride bulunmak için kullanılır) desek daha uygun.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-01-2009 #6
Yalnız bu konuda yaptığım çalışmaların acemiliğimden dolayı hiçde beğenilmeyeceğini bildiğimden buna pek cesaretim yok.Kusura bakmayın photoshop bilgim hayli kıt.Yinede sağolun.
Siz de işinizi bizim gibi ciddiye alanlardansanız, benim zeytinimi gidip kasaptan almadığım ya da kendim yetiştirmeye çalışmadığım gibi siz de logo işini emin ellere bırakınız. Bir bilene bu işi devretseniz emin olun ki hem sizi daha doğru ifade edebilecek bir logoya sahip olursunuz hem de işletmeniz daha doğru bir kimliğe sahip olur...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
vestanbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vestanbul

Webmaster / Van

Alt 27-01-2009 #7
zaten logo yaparken photoshop a ihtiyacınız olmayacak. o bir resim düzenleme programıdır...
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 27-01-2009 #8
zaten logo yaparken photoshop a ihtiyacınız olmayacak. o bir resim düzenleme programıdır...
photoshop resim düzenleme programımııı :surprised::surprised::surprised: tasarım yapılmıyor yani o programda ölemi
Bu mesajdan alıntı yap
oBİwAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oBİwAN(46)

Grafiker / Yalova

Alt 27-01-2009 #9
Üstatlardan bir fikir alma niyetiyle bir sorum olacak.Acizane bir firma kurma aşamasındayım.Kendim amatörce bir logo yapmak istiyorum.Zeytin ve zeytinyağ konusunda siteye konacak bir logoda olması gereken resim ağırlıklımı firma ismin ön plana çıkaran yazı ağırlıklımı olmalı.Sanırım renk konusuda önemlidir.Bu konudaki yorumlarınız..??? Adı Niaea olive olacak..
bende arka bahçemde zeytin ağacı yetiştirip ondan ürün alıp zeytinyağı yapmak istiyorum benim yapacağım zeytinyağı ne kalitede olur diyesim geldi ama demiyorum Bu firmanın logosunda ne olmalı
Bu mesajdan alıntı yap
vestanbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vestanbul

Webmaster / Van

Alt 28-01-2009 #10
photoshop resim düzenleme programımııı :surprised::surprised::surprised: tasarım yapılmıyor yani o programda ölemi
ben logo tasarımı yaparken PS aklıma bile gelmiyor. Logoyu orada tasarlayan da tasarımdan ne kadar anlıyor orası da mechul...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
firmanin, logosunda, olmali