bu fotoğraf gibi nasıl yapabilirim

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - bu fotoğraf gibi nasıl yapabilirim ...

x61453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x61453

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu fotoğrafta uygulanan photoshop teknikleri nelerdir ben nasıl yapabilirim
bilgilendirirseniz çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
zor bir soru olmuş... neresi için dedim bakınca... hue saturation menüsünden renklerle oynanmış olabilir, motion blur kullanılmış olabilir, dekupeler olabilir... mesala... tam olarak neresidir kastınız?
Bu mesajdan alıntı yap
mgcwnd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgcwnd

Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2013 #3
Fotoğrafınızdan bir kopya alın. İlk fotonun renleriyle oynayın. Hue saturation, color balnce ayarlarını kullanabilirsiniz. Sonra üstteki fotoğrafın renk ayarlarını istediğiniz gibi yapın. Yukarıdaki fotoğrafın sağ tarafı gibi mavi bir görüntü verebilirsiniz yine color balance ayarlarıdan. Ayrıca ışık ayarlarıylada oynayabilirsiniz. (Kabaca yazıyorum. Siz Photoshop'un sunduğu her türlü nimeti isteğinize göre kullanabilirsiniz.) Sonra üstteki foto'ya maske yapıp alttaki fotoğrafın görünmesini istediğiniz kısımlarını ortaya çıkarın.Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap