Bu fotoğraf photoshop lumu değil mi

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu fotoğraf photoshop lumu değil mi ...

murcad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murcad

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar belirttiğim adresteki fotoğraflara photoshop vb işlemler uygulanmış mıdır sizce ben anlayamadım Bu fotoğraf photoshop lumu değil mi(

Fotoğrafları kişilik haklarına aykırı olabileceğinden kaldırdım. Facebook ta sayfalardan Dr.Muhammet DİLBER'in sayfasına (sayfasına ama kendi hesabına değil) girebilirseniz orada tüm örnekler var. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar bana çok alakasız gibi geldi, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şahsi fikrim photoshop uygulanmadığı konusunda. Zira fotoğraflar çok amatör çekilmiş, böyle amatör çekimlerin kullanıldığı bir alanda photoshop uygulamasından haberdar olduklarınıda sanmıyorum Bu fotoğraf photoshop lumu değil mi
Ayrıca sitede paylaşılan resimler doktorun paylaştığı resimler değil anladığım kadarı ile hastalar kendi resimlerini paylaşmış.
Bu kadar hastanın aynı fikirde olup photoshop uygulaması yaptıgını sanmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
murcad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murcad

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-07-2012 #3
Bende ilk sizin gibi düşündüm ama hastaların gönderdiği fotoğrafların çoğu yine Doktor'un çektiği fotoğraflar.
Bu mesajdan alıntı yap