Bu Fotoğrafı Nasıl Yaparım [YAZI-EFEKTLER]

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu Fotoğrafı Nasıl Yaparım [YAZI-EFEKTLER] Sponsorlu Bağlantılar Selamun aleykm kardeslerım ben bı face sıtesınde su fotoğrafı buldum bunun gıbı fotoraf nasıl yaparım , boyle yazılar nasıl yaparım yardım cı olurmusunuz Selamun aleykm kardeslerım ben bı ...

saitkose123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saitkose123

Fotoğrafçı / Karabük

Dosya23
Alt 18-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamun aleykm kardeslerım ben bı face sıtesınde su fotoğrafı buldum bunun gıbı fotoraf nasıl yaparım , boyle yazılar nasıl yaparım yardım cı olurmusunuz

Selamun aleykm kardeslerım ben bı face sıtesınde su fotoğrafı buldum bunun gıbı fotoraf nasıl yaparım , boyle yazılar nasıl yaparım yardım cı olurmusunuz

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mgcwnd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgcwnd

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
pek efekt yok bunda. follow ve dreams yazılarında gaussian blur var gibi az miktarda.0,8 yada 0,9 px kadar. Birde çözünürlükten kaynaklanmıyorsa eğer " ve your' da dışa doğru noise var gibi. outher glow ayarlarından biraz white noise verebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

saitkose123

Fotoğrafçı / Karabük

Alt 18-12-2013 #3
Cok saol kardesım bi fotoğraf daha atıyım ama ben yenıyım bukadar ınce anlamam bunun dersı falan varmı ???
Bu mesajdan alıntı yap

saitkose123

Fotoğrafçı / Karabük

Alt 18-12-2013 #4
http://www.imageto.org/images/yf46Z.jpg nasıl yapıyorlar boyle
Bu mesajdan alıntı yap

saitkose123

Fotoğrafçı / Karabük

Alt 18-12-2013 #5
öyle fontlar ve boyle sade nasıl yapılır
Bu mesajdan alıntı yap
mgcwnd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgcwnd

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2013 #6
Cok saol kardesım bi fotoğraf daha atıyım ama ben yenıyım bukadar ınce anlamam bunun dersı falan varmı ???
photoshop eğitimi alabilirsin. Beraberinde ve Fikir sahibi olmak için internet üzerinden photoshop tutorials iş görür.
Bu mesajdan alıntı yap
murat volkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murat volkan

Grafiker / Trabzon

Alt 23-12-2013 #7
butür tasarımları vectorel tabanlı programlar yapılır, ya hazır fontları indirip bu istediğiniz şekilde kurgularsınız diğer şekiller ise teker teker bilgisayar ortamında çizilir
Bu mesajdan alıntı yap