Bu fotoğraftaki kullanılan effeckt nedir ve nasıl yapabilirim ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu fotoğraftaki kullanılan effeckt nedir ve nasıl yapabilirim ? Sponsorlu Bağlantılar İlginiz için teşekkürler.....

tolga_fb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolga_fb

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlginiz için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tolga_fb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolga_fb

Alt 27-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar 3 gün oldu bilen birisi yok mu yahu ?
Bu mesajdan alıntı yap
terzi312 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

terzi312

Alt 27-08-2011 #3
Kardeş öncelikle böyle bir efekt yok.Bu gösterdiğin resim çizimle yapılmış.Yani photoshopla referans alınarak çizilmiş,ışıklandırma ve gölgelendirmeleri referans üzerinden yapılmış.Renklendirmesinide kişi kendi zevkine göre yapmış olabilir.Ama elimde buna benzer bir örnek var.Bunun kadar olmasada işine yaraması dileğiyle...

Link/ http://www.youtube.com/user/SuperPST...17/5cG4QBSU4V8
Bu mesajdan alıntı yap
OptimumPrint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OptimumPrint(41)

Matbaacı / Yurtdışı

Alt 27-08-2011 #4
Bence Corelin Yeni versionunda olan Resmi vektörel hale getiren efeek ile yapilmis
Bu mesajdan alıntı yap

terzi312

Alt 27-08-2011 #5
Coreli daha önce hiç kullanmadım bilmiyorum fakat hiçbir programın bir fotoğrafı bu hale getirebileceğine inanmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
tube_erd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tube_erd

Grafiker / Samsun

Alt 27-08-2011 #6
Coreli daha önce hiç kullanmadım bilmiyorum fakat hiçbir programın bir fotoğrafı bu hale getirebileceğine inanmıyorum.

inanmanıza yardımcı olim hem corelde hemde illistratörde yapılabilir fakat bunun corelde yapılması zordur. Muhtemelen illistratörde çevrilip yapılmış kanaatindeyim.
Bu mesajdan alıntı yap

terzi312

Alt 27-08-2011 #7
inanmanıza yardımcı olim hem corelde hemde illistratörde yapılabilir fakat bunun corelde yapılması zordur. Muhtemelen illistratörde çevrilip yapılmış kanaatindeyim.
Bu fotoğraftaki kullanılan effeckt nedir ve nasıl yapabilirim ? ben çizim konusunda hak veririm ama ben en azından photoshopta düşündüğüm zaman bu efekte en yakın yukarıdaki verdiğim çalışmaydı o da filter menüsü ağırlıklıydı yani çizim yapmadan bu kadar iyi sonuç alınıyorsa programı şimdi indirmeye başlıyorum Bu fotoğraftaki kullanılan effeckt nedir ve nasıl yapabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
tube_erd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tube_erd

Grafiker / Samsun

Alt 27-08-2011 #8
Bu fotoğraftaki kullanılan effeckt nedir ve nasıl yapabilirim ? ben çizim konusunda hak veririm ama ben en azından photoshopta düşündüğüm zaman bu efekte en yakın yukarıdaki verdiğim çalışmaydı o da filter menüsü ağırlıklıydı yani çizim yapmadan bu kadar iyi sonuç alınıyorsa programı şimdi indirmeye başlıyorum Bu fotoğraftaki kullanılan effeckt nedir ve nasıl yapabilirim ?
şimdi izledim videoyu hiç uğraşmayın onunla illistratör indirin veyahut corel x5 Bu fotoğraftaki kullanılan effeckt nedir ve nasıl yapabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap

terzi312

Alt 27-08-2011 #9
indirelim bari. Bu fotoğraftaki kullanılan effeckt nedir ve nasıl yapabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Ömer ÇİÇEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer ÇİÇEK

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 27-08-2011 #10
Bu pluginlede yapılabiliyor.
Topaz ın böyle bir plugin i var psp için Clean olması lazımdı sanırım ama tam hatırlamıyorum web sayfasında mevcuttur muhtemelen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları