Bu fotoğraftaki pastel tonları nasıl elde edebilirim?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu fotoğraftaki pastel tonları nasıl elde edebilirim? ...

Mythical isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mythical

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Bu fotoğraftaki pastel renkleri nasıl elde edebileceğimi bilen var mı?. Gösterebileceğim birçok örnek fotoğraf vardı fakat bu fotoğrafta yüz olmadıgından dolayı tercihimi bundan yana kullandım..

Kaç hafta kurcaladım photoshop u ama beceremedim bi türlü.. sanırım fırçayla yapılıyor ardından Gauss Bulanıklıgı.ama bitürlü bu fotograftakı kdr başarılı olamadım.. yardımcı olabılecek vardır umarımBu fotoğraftaki pastel tonları nasıl elde edebilirim?

bu fotograf Ömür Yılmaz a aittir..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bir göz atın

buraya da

birde buraya

burada da bişeyler var belki yardımcı olabilir çalışmalarınıza

Pastel layer Style ve plug-in de kullanabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

Mythical

Alt 08-06-2011 #3
harika! videoları inceleyeceğim teşekkür ederim ! Bu fotoğraftaki pastel tonları nasıl elde edebilirim?
yalnız bana son bahsettıgınız pastel layer ı bıraz dhaa açarmısınız.nasıl yapıldıgı konusunda
Bu mesajdan alıntı yap

Mythical

Alt 08-06-2011 #4
bu arada sanırım benim koyduğum foto herhangi ayarlar değiştirilerek değil de, elle fırça yardımıyla yapılıyor sanki. böyle bir video mevcut mu?

bu arada yardımcı oldugunuz lınklerden yola çıkarak buldum ki aradıgım metod Vintage metodu sanırımBu fotoğraftaki pastel tonları nasıl elde edebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap