Bu gif nasıl yapılır

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu gif nasıl yapılır Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar bir sorunum olacaktı. Bir yerde güzel bir gif resim gördüm. Bunun nasıl yapıldığını bilmiyorum. Bu photoshop ilemi yoksa başka bir programlamı yapıldığını bana söyler misiniz? Photoshop ...

Bu gif nasıl yapılır
WiNSTooN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WiNSTooN

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Bu gif nasıl yapılır

Alt 31-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar bir sorunum olacaktı. Bir yerde güzel bir gif resim gördüm. Bunun nasıl yapıldığını bilmiyorum. Bu photoshop ilemi yoksa başka bir programlamı yapıldığını bana söyler misiniz? Photoshop ileyse nasıl?

http://g1302.hizliresim.com/16/w/klylz.gif

resim bu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kenan2343 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kenan2343

Öğrenci (Diğer) / Giresun

Alt 06-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Vallaha 4-5 senedir gif yapmıyorum anımsadım kadarıyla yardım edicem kardeşim .
Bak şimdi arka pilan remi ayarla , texti hazırla iki text olsun örnek : biri beyaz bir siyah .
2 elimizde 3 layer var .
3 Yukarıdan ee animaton bölümünü aç
4 alttan animasyon sayfalarını çoğalt ani . sayfalarına tıkla her sayfa ıcın text layerlarını kapat aç . sonra playa bas . Bu gif nasıl yapılır Enjoy neon yazılar .
Bu mesajdan alıntı yap