bu güzel aya özel bir hikaye okuyun mutlaka:)

Graficafe - bu güzel aya özel bir hikaye okuyun mutlaka:) Sponsorlu Bağlantılar Adamın biri her zamanki gibi berberine tıraş olmaya gitmiş.Berberle farklı konularda konuşurlarmış.Konuda en son allah'tan bahsetmişler. _Hımm.Adamım ben senin anlattığın gibi allah'ın varlığına inanmıyorum. _Neden? _'Çık dışarıya görürsün. ...

GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 02-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adamın biri her zamanki gibi berberine tıraş olmaya gitmiş.Berberle farklı konularda konuşurlarmış.Konuda en son allah'tan bahsetmişler.
_Hımm.Adamım ben senin anlattığın gibi allah'ın varlığına inanmıyorum.
_Neden?
_'Çık dışarıya görürsün. olsa bunca millette sıkıntı, keder, hastalık, bunca yetim çocuk dışarıda olur mu?İzin vermezdi.'demiş.
Adam düşünmüş yanlış birşey konuşulmasın diye susar ve tıraşı bittikten sonra çıkar.Cadde de saçı sakalı uzun bir ihtiyar görür ve herhalde uzun zamandır tıraş olmamış diye düşünmüş.Hemen berbere geri dönmüş.Berbere:
_Bu dünyada hiç berber yok.Olsa saçı uzun birini tıraş ederdi demiş.Berber:
_'Berber benim.'demiş.'Eğer adam benim yanıma gelmezse ben nasıl tıraş ederim?' demiş.
_'işte püf noktası budur.Sen allah'a yaklaşmazsan sonu böyle acı kederli olur.' demiş
alıntı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
daha önceden okumuştum, hatırlattığınız için teşekkürler gerçekten güzel paylaşım
Bu mesajdan alıntı yap
Tollyver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tollyver(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2008 #3
güzel bir hikaye.. daha önce de duymuştum ama yinede güzel.. paylaşımın için sağol merwe bu güzel aya özel bir hikaye okuyun mutlaka:)
Bu mesajdan alıntı yap
...grafixo... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 02-09-2008 #4
teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-09-2008 #5
Bu hikayeyi paylaşarak bu Ay'a kattığınız güzellik için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aya, bir, güzel, hikaye, mutlaka, okuyun, özel