Bu İe Beni Ayar Edicek :D

Web Tasarımı - Bu İe Beni Ayar Edicek :D Sponsorlu Bağlantılar Ben sitede java ile ilgili bir kac kod yazdım ama bu kodları bir türlü İnternet explorerde çalıştıramıyorum yanı link şu <li><a onclick="javascript :window.open('salon4.html','Genel Salona Hoşgeldiniz','height=628,width=945')" href="#">Salon 4<span>(1978)</span></a></li> İnternet ...

CryForLive isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CryForLive

Webmaster / İstanbul

Alt 16-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben sitede java ile ilgili bir kac kod yazdım ama bu kodları bir türlü İnternet explorerde çalıştıramıyorum yanı link şu

<li><a onclick="javascript:window.open('salon4.html','Genel Salona Hoşgeldiniz','height=628,width=945')" href="#">Salon 4<span>(1978)</span></a></li>
İnternet explorerde tıklayınca açılmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 16-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
düz javascript yerine jquery kullanırsan tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışırsın. Bir sayfayı pencerede popup şeklinde açtırma gibi işlemleri jquery nin colorbox plugin i ile çok pratik bir şekilde yapabilirsin. Haydi kolay gele Bu İe Beni Ayar Edicek :D
Bu mesajdan alıntı yap

CryForLive

Webmaster / İstanbul

Alt 16-11-2011 #3
Bu İe Beni Ayar Edicek :D Teşekkürler hemen deneyim.
Bu mesajdan alıntı yap
hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 16-11-2011 #4
<html>
<head>
<script language="JavaScript">
function popac()
{
window.open("salon4.html","sayfam","menubar=1,resi zable=1,width=945,height=628");
}
</script>
</head>
<body>
<li><a href="javascript: popac()">Salon 4<span>(197Bu İe Beni Ayar Edicek :D</span></a>
</li>
</body>
</html>
Bu şekilde kullanırsanız sorun kalmaz.
Bu mesajdan alıntı yap

CryForLive

Webmaster / İstanbul

Alt 16-11-2011 #5
@hataman çok saol aklıma boyle birşey gelmişti ama yarısında kalmıstım eksik biyer vardı bulamamıstım gerçekten saol Bu İe Beni Ayar Edicek :D
Bu mesajdan alıntı yap