Bu İtmeyi Neresi Veriyor Bulamıyorum, Lütfen Yardım :(

InDesign - Bu İtmeyi Neresi Veriyor Bulamıyorum, Lütfen Yardım :( Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Selam; Ekteki resimdede görüldüğü üzere, sayfanın orasında bir itme var, ancak itmeyi neyin verdiğini bir türlü bulamıyorum, text alanına denk geliyor ve bu şkilde itme veriyor. Üstteki ...

aysberg55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysberg55

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Selam;

Ekteki resimdede görüldüğü üzere, sayfanın orasında bir itme var, ancak itmeyi neyin verdiğini bir türlü bulamıyorum, text alanına denk geliyor ve bu şkilde itme veriyor. Üstteki kare alandandır dedim, attım denedim ama o itme yine çözülmedi. Ne olabilir, yardımcı olursanız sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
TAB tuşu işini çözmüyormu?
Bu mesajdan alıntı yap

aysberg55

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2012 #3
TAB tuşu işini çözmüyormu?
Anlamadım? TAB Tuşu nasıl çözecek?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-04-2012 #4
Anlamadım? TAB Tuşu nasıl çözecek?
Yazınızı yazın, kesmek ve paragraf başı yapmak istediğinizin önüne mouse ile imleç haline getirin. Tab tuşuna isteğinize göre 1-2 defa basın. Aynı işlemi diğer blok haline getireceğiniz kısımlara uygulayın.
Bu mesajdan alıntı yap

aysberg55

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2012 #5
Yazınızı yazın, kesmek ve paragraf başı yapmak istediğinizin önüne mouse ile imleç haline getirin. Tab tuşuna isteğinize göre 1-2 defa basın. Aynı işlemi diğer blok haline getireceğiniz kısımlara uygulayın.

Maalesef faydası yok, gizli bir nesne varmış da itiyormuş gibi bir izlenim var, ancak herhangi bir nesne yok itme yapacak...
Bu mesajdan alıntı yap
husrevzade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

husrevzade

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2012 #6
İlgili metin alanı üzerinde sağ tuş yapıp “Text frame options”dan “Ignore text wrap” kutucuğunu işaretleyip deneyin bir de.
Bu mesajdan alıntı yap
dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 06-04-2012 #7
Type menüsünden show hidden characters gibi bir seçeneği aktif hale getirin orada tex ile ilgili bir tab boşluğu olup olmadığını kontrol edin.

Yada text kutusu içinde iken yukarıda sağda A ve q sekmeleri vardır q sekmesine geçin orada indent(girinti) verilmiş olabilir onu sıfır yapın...
Bu mesajdan alıntı yap