Bu Konuda Bilgisi Olan

Temel Tasarım İlkeleri - Bu Konuda Bilgisi Olan Sponsorlu Bağlantılar Bilindiği üzere tasarımları yaparken zorlandığımızda oluyor zevk alarak yapanlarımızda falan filan Peki teknoloji bu kadar gelişmişken neden grafikerlere öncelik tanınmıyor yani biz ustalara neden bir program tasarlanmıyor örn ...

Bu Konuda Bilgisi Olan
mertkby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertkby

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23

Bu Konuda Bilgisi Olan

Alt 27-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği üzere tasarımları yaparken zorlandığımızda oluyor Bu Konuda Bilgisi Olan zevk alarak yapanlarımızda Bu Konuda Bilgisi Olan falan filan Bu Konuda Bilgisi Olan Peki teknoloji bu kadar gelişmişken neden grafikerlere öncelik tanınmıyor Bu Konuda Bilgisi Olan yani Bu Konuda Bilgisi Olan biz ustalara Bu Konuda Bilgisi Olan neden bir program tasarlanmıyor örn : Herkesin bildiği gibi artık tüm firmalar hemen hemen dokunmatik ekran ürünlerini piyasaya sürüyor Bu Konuda Bilgisi Olan Bir program olsa parmağımızla çizgi çizsek Bu Konuda Bilgisi Olan fena mı olur tasarımları öle yapsak Bu Konuda Bilgisi Olan Webtasarımda ise Bu Konuda Bilgisi Olan kodu belirlense Bu Konuda Bilgisi Olan falan Bu Konuda Bilgisi Olan Şablonu hazırladığımızda o şablonun sayfaları falan ayrılsa Bu Konuda Bilgisi Olan Herkesten Bu Konuda Bilgisi Olan Yanıt bekliyorum Bu Konuda Bilgisi Olan böle bir program varmı Bu Konuda Bilgisi Olan yoksa yapılabilir mi ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 27-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dokunarak çiizm yapmak için ürünler var. Örneğin Adobe Touch Apps kullanarak iPad'de direkt çizim yapabiliyorsun ikincisine gelince yine Adobe'nin Muse adlı programı kod yazmadan internet sayfaları oluşturmana olanak sağlıyor. Küçük bir soru, "Neden bu kadar gülen surat kullandın?"
Bu mesajdan alıntı yap
mertkby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertkby

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-01-2013 #3
Dokunarak çiizm yapmak için ürünler var. Örneğin Adobe Touch Apps kullanarak iPad'de direkt çizim yapabiliyorsun ikincisine gelince yine Adobe'nin Muse adlı programı kod yazmadan internet sayfaları oluşturmana olanak sağlıyor. Küçük bir soru, "Neden bu kadar gülen surat kullandın?"
Usta Sağol neden mi gülüyorum SEVİYORUM
Bu mesajdan alıntı yap