Bu kullanımlardan en uygun olanı hangisi ?

Logo Tasarımları - Bu kullanımlardan en uygun olanı hangisi ? ...

emredb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emredb

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlgili işletme inşaat üzerine faliyet gösteriyor. Kendi firmamız.M harfiyle iki farklı büyüklükteki yapının yanyana tasvirini yapmaya çalıştım, "ne alaka" ise lütfen çekinmeden söyleyin. Hem ikon hemde yazıkarakteri olarak düşünülebilir. Size göre hangisi daha iyi görünüyor ?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muratcdemirci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratcdemirci

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herhangi birini seçmeyeceğim fakat renk geçişleri uygularsan veya renklerde biraz düzenleme yaparsan daha hoş durur diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 27-03-2010 #3
Çalışma CMYK yüklenmiş galiba.
Görünmüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
muratcdemirci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratcdemirci

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2010 #4
Yok yok görünüyor fakat yüklenmesi uzun sürüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-03-2010 #5
Bence sıfırdan birşeyler yap eminim daha iyisin yapabilirsin.
firmanın ismini mi yazmak istedin pek anlamadım eline sağlık

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 27-03-2010 #6
Yazı rengi bence biraz kötü. Daha uyumlu renklerle çalışmalısın. Çalışma olarak 4. güzel duruyor ve mantıklı Bu kullanımlardan en uygun olanı hangisi ?
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2010 #7
renkleri değiştrebilirsen birde öyle bakabilirmiyiz?
Bu mesajdan alıntı yap
PrcDark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PrcDark

Bilg. Teknikeri / Diyarbakır

Alt 27-03-2010 #8
Bence renkler üzerinde değişiklikler yapın, "M" harfi ile bir yapıyı temsil ettirme düşünceniz oldukça hoş fakat bu çalışmada istediğiniz amaç gerçekleşmemiş, açıkçası ilk baktığım da zihnimde herhangi bir yapı oluşmadı ve inanıyorum ki biraz daha fazla uğraşarak çok güzel sonuçlara varılabilir. Bol başarı diliyorum....
Bu mesajdan alıntı yap

emredb

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-03-2010 #9
Herhangi birini seçmeyeceğim fakat renk geçişleri uygularsan veya renklerde biraz düzenleme yaparsan daha hoş durur diye düşünüyorum.
Renk geçişi düşünmüyorum. Çokda vakıf değilim açıkçası, baskıda sorun yaşamamak adına olabildiğince temiz bir şey yapmak istedim. Teşekkür ederim.

Bence sıfırdan birşeyler yap eminim daha iyisin yapabilirsin.
firmanın ismini mi yazmak istedin pek anlamadım eline sağlık
Bütün işi Molot Regular yazı tipinin altı tane U karakterini kullanarak yaptım. Bu anlamda bence bu sıfırdan yapılmış bir çalışmadır. Evet firmanın adı yazıyor Emin. İlgi alaka için teşekkürler.

Çalışma CMYK yüklenmiş galiba.
Görünmüyor.
@muratdemirci'nin de dediği gibi çalışma görünüyor biraz beklemek geriyor da, ben çok önemsediğim halde sizin yorumunuzu göremiyorum.

Yazı rengi bence biraz kötü. Daha uyumlu renklerle çalışmalısın. Çalışma olarak 4. güzel duruyor ve mantıklı Bu kullanımlardan en uygun olanı hangisi ?
Renkler monitörün azizliği, görseli oluşturdukdan ve yükledikden sonra farkettim. Misalen yeşile çalan yerleri gri olarak düşünmüştüm. Tıpkı buradaki gibi 15-20 tane farklı renk kombinasyonları deneyeceğim alt alta. Alaka için teşekkürler. Bu iş için uygun olabilecek RGB CMYK değerleri varsa bilmek isterim ?
Bu mesajdan alıntı yap

emredb

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-03-2010 #10
Bence renkler üzerinde değişiklikler yapın, "M" harfi ile bir yapıyı temsil ettirme düşünceniz oldukça hoş fakat bu çalışmada istediğiniz amaç gerçekleşmemiş, açıkçası ilk baktığım da zihnimde herhangi bir yapı oluşmadı ve inanıyorum ki biraz daha fazla uğraşarak çok güzel sonuçlara varılabilir. Bol başarı diliyorum....
Teşekkür ederim iyi dileklerin için. M meselesini dikkate alıcam. (:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları