Bu logo olur mu?

Logo Tasarımları - Bu logo olur mu? ...

Bu logo olur mu?
sekerpare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sekerpare

Grafiker / İstanbul

Bu logo olur mu?

Alt 07-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba size danışmam gereken bir logo var.

Bir firma benden gerçek meyve görüntüsüne yakın meyve vektörleri ile bir logo hazırlamamı istedi. Bir sepet çizdim ve netten meyve vektörleri bulup düzenledim ve logonun gördüğünüz son halini verdim. Ama içim rahat değil. Bu logo tabelada ve karton kutularda kullanılacak. Sanırım tabela kısmına gelince sorun yaşayacağım. Geçişli ve bol renkli bir logonun maliyetini bir kenara koyarsak teknik olarak ne gibi sorunlar yaşarım ?

Bu logo olur mu?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo olmaktan çıkmış çalışmanız korkarım... Kartvizit için küçüldüğünde, ya da siyah beyaza dönmesi gerektiğinde çöpe gider işler... Geçişli renk zaten sorun, bir de duyan gelmiş meyveler adına... Başarılı bir logo az şeyle çok şey anlatmaktır.. her ortama girebilendir. Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
uykalkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uykalkan(29)

Webmaster / Samsun

Alt 08-05-2011 #3
ayrıca yeşil üzüm her an düşebilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Çarli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Çarli(42)

Grafiker / Bursa

Alt 08-05-2011 #4
Yok be kardeşim iğrenç olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

sekerpare

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2011 #5
Bu logo olur mu? Tam düşündüğüm gibi. Bu firma için ilk hazırladığım logolar böyle idi.
Bu logo olur mu?
Bu logo olur mu?
Daha sonra gelen kritiklerle son gönderdiğimi hazırladım. Ama başımı ağrıtacak.
Bu mesajdan alıntı yap
serkanince444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanince444

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 08-05-2011 #6
Bu logo olur mu? Tam düşündüğüm gibi. Bu firma için ilk hazırladığım logolar böyle idi.
Bu logo olur mu?
ilk logo çoğu kişi tarafından beğenilmişti , neden tekrar bir logo çalışması içerisine girdiğiniz
Bu mesajdan alıntı yap

sekerpare

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2011 #7
ilk logo çoğu kişi tarafından beğenilmişti , neden tekrar bir logo çalışması içerisine girdiğiniz
Çünkü müşterim bir çok kişi gibi düşünmüyor.Bana daha gerçekçi ve daha çok meyve olan bir sepet istediğini söyleyince son hazırladığım çıktı ortaya. Meyve vectörlerini hazır kullandım. Sadece sepeti çizdim. Bilemiyorum belki de devam etmemeliyim. Çünkü benim içinde doğru değil. Bilemiyorum :/
Bu mesajdan alıntı yap
serkanince444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanince444

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 09-05-2011 #8
Çünkü müşterim bir çok kişi gibi düşünmüyor.Bana daha gerçekçi ve daha çok meyve olan bir sepet istediğini söyleyince son hazırladığım çıktı ortaya. Meyve vectörlerini hazır kullandım. Sadece sepeti çizdim. Bilemiyorum belki de devam etmemeliyim. Çünkü benim içinde doğru değil. Bilemiyorum :/
bence ilk logolar iyidi ama bu son yapılan olmamış biraz istemediğiniz belli yani Bu logo olur mu? bıktıysanız artık bu müşteriden en iyisi bırakın :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 09-05-2011 #9
Yok be kardeşim iğrenç olmuş
Bu ne biçim bir mesajdır böyle.. Hiçbir işe veya kişiye bu şekilde konuşmanız hiç doğru değil. Ortada iğrenç olan bir şey varsa o da mesajınızdır.
Bu mesajdan alıntı yap
desıgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

desıgn

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2011 #10
bence müşteriye anlatmanız doğru olurdu son çalışmanız görsel açıdan müşterinizi veya başka kişileri tatmin edebilir kullanım açısından gerçekten zor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları