bu mavi çizgileri nasil silebilirim?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - bu mavi çizgileri nasil silebilirim? ...

apparent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

apparent

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 06-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

net üzerinden bir pcde dosyasi indirdim ama screen shotta ki mavi çizgilerle bölgelenmiş. bir zararı yok ama nasil silebilirim merak ettim? ve bu çizgiler nasıl eklenebilir bunlar?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 06-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopta mı bu çizgiler corel de mi
Bu mesajdan alıntı yap
hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 06-08-2010 #3
photoshop ise; ctrl+r ile cetvelleri açıp kapatabilirsin.Eğer mavi çizgileri kaldırmak istiyorsan ( cetvellere tıklayarak renkleri değiştirilebilir ) ister View - Show - Guide ( kısayolu ctrl + ; ama bende hiç çalışmadı bu mavi çizgileri nasil silebilirim? ya da ok seçili iken ( okun kısayolu "v" ) çizgiyi cetvelin üzerine sürükle bırak.Bu kadar bu mavi çizgileri nasil silebilirim? Çizgi çekmek istiyorsan eğer cetvelin üzerine basılı tutup koymak istediğin yere sürükle dikkat et sayfadaki çalışma alanının dışında görünmez.
Bu mesajdan alıntı yap
apparent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

apparent

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 06-08-2010 #4
photoshop ise; ctrl+r ile cetvelleri açıp kapatabilirsin.Eğer mavi çizgileri kaldırmak istiyorsan ( cetvellere tıklayarak renkleri değiştirilebilir ) ister View - Show - Guide ( kısayolu ctrl + ; ama bende hiç çalışmadı bu mavi çizgileri nasil silebilirim? ya da ok seçili iken ( okun kısayolu "v" ) çizgiyi cetvelin üzerine sürükle bırak.Bu kadar bu mavi çizgileri nasil silebilirim? Çizgi çekmek istiyorsan eğer cetvelin üzerine basılı tutup koymak istediğin yere sürükle dikkat et sayfadaki çalışma alanının dışında görünmez.
teşekkür ediyorum :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 06-08-2010 #5
teşekkür ediyorum
yardımcı olabildiysem ne mutlu kolay gelsin bu mavi çizgileri nasil silebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap