Bu modellerden birini seçmeme yardımcı olur musunuz

Kartvizit Tasarımları - Bu modellerden birini seçmeme yardımcı olur musunuz ...

berraa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba;
bu çalışmayı hatırlar mısınız bilmiorum hani kahverengi bi kurumsal paylaşmıştım.. işte onu değiştirip kahveden vazgeçtik.. renkte sıkıntı oldu.. ve çok kasvetli geldi bana.. beyaz yapmaya karar verdik..
beyazın üstü Mat selofon olucak ve üstünde ki gri renkte ki pusula logo ve yazı lak olacak..bunları nasıl estetik hale getirebilirim yani kullanabiliceğim malzeme bunlar sadece

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BG Gocmen TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BG Gocmen TR

Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sol altaki diğerlerinden daha güzel,
Ortadaki çizgiyi ve yanındaki yazıları biraz daha sola kaydırırsan daha güzel olabilir bence...
Bu mesajdan alıntı yap

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2012 #3
Sol altaki diğerlerinden daha güzel,
Ortadaki çizgiyi ve yanındaki yazıları biraz daha sola kaydırırsan daha güzel olabilir bence...
bende daha çok ondan yanayım ama hepsi sağ tarafta olunca yıgılı bir görüntü olur diye alternatif olarak diğerlerini yaptım..insan yaparken begenmiyor hiç bişiyi....

teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2012 #4
başka fikri olan yok mu arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
yenerberktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 21-07-2012 #5
Sol alttaki ama iletişim 2 satır olursa daha iyi olur.Pusulayı göstermek istedin galiba ama o şekilde de boş gibi görünür.Ayrıca yazı rengini biraz daha koyu yaparsan daha iyi olacak gibi.Güzel çalışma tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2012 #6
Sol alttaki ama iletişim 2 satır olursa daha iyi olur.Pusulayı göstermek istedin galiba ama o şekilde de boş gibi görünür.Ayrıca yazı rengini biraz daha koyu yaparsan daha iyi olacak gibi.Güzel çalışma tebrikler
evet adres kısmını azalttım daha iyi oldu .. pusulayı göstermek istiyorum bu yüzden üzerine lak olacak hem pusulanın hemde logonun.. yazı rengi için denicem bakalım .. teşekkür ederim yener
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-07-2012 #7
Cevap veriyorum 4. seçenek yani: 2. çizim baz alındıktan sonra adres kısmı iki satıra düşecek şekilde alt tarafta kalacak ve şahıs ve ünvan ismi 1. şekildeki gibi sol tarafa yakın ve biraz daha yukarıda olacak. Bence bu şekilde daha iyi olur...

Bu arada 100. mesajın hayırlı olsun bir resmini çek sakla hatıra olur Bu modellerden birini seçmeme yardımcı olur musunuz ...

Bu mesajdan alıntı yap

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2012 #8
Cevap veriyorum 4. seçenek yani: 2. çizim baz alındıktan sonra adres kısmı iki satıra düşecek şekilde alt tarafta kalacak ve şahıs ve ünvan ismi 1. şekildeki gibi sol tarafa yakın ve biraz daha yukarıda olacak. Bence bu şekilde daha iyi olur...

Bu arada 100. mesajın hayırlı olsun bir resmini çek sakla hatıra olur Bu modellerden birini seçmeme yardımcı olur musunuz ...

hımm bak bakkk Bu modellerden birini seçmeme yardımcı olur musunuz 100 mesaj olmuş demek hiç fark etmemiştim ne kadar çok mesj atmışımBu modellerden birini seçmeme yardımcı olur musunuz

bu arada önerin için tşkler ilgilenip birde göstermişsin eline sağlık..ama diorum ki acaba pusula altta mı kalsa ben alttan geleni daha bi begenmiştim..yani lakı da yiyince hoş olabilir Bu modellerden birini seçmeme yardımcı olur musunuz
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-07-2012 #9
Alta eğilip pusulaya bakarken düşeriz en iyisi üstte kalsın Bu modellerden birini seçmeme yardımcı olur musunuz Ben üst tarafta olan çizimden yanayım ...
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 21-07-2012 #10
Pusulayı perspektif kullanmayı dener misin? Bize bakmasın yatır biraz yani anlatabildim umarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları