Bu Nasıl bir dünya???

2050 Yılında Bir Balık - Bu Nasıl bir dünya??? ...

Bu Nasıl bir dünya???

Bu Nasıl bir dünya???

Alt 12-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar 2 . hakkımı kullanıorum bunu tamı tamına 2,5 saatte bitirebildim özverili bir çalışma yaptım önerileriniz bekliorum...uh
Bu Nasıl bir dünya???
bu yarış mayı yapanlara teşekkür ediyorum.=)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 13-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cevap yazan yokmu??
önerilerinizi bekliyorum
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2008 #3
İlk önerim çalışmanızı şartnamelerde belirtilen boyutlarda yüklemenizdir, aksi takdirde yarışma dışı kalacaktır.
İkinci önerim ise biraz sabırlı olun, öneri ve yorumlar gelecektir.
Not: Site yönetiminde bulunanların, tarafsız olması amacıyla çalışmada yorum yapmaları yasaktır.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Alt 13-01-2008 #4
pardon ama yanlış resimlerimi koymuşum pardon boyutunu düzeltip tekrar gönderecegim saolun.
Bu Nasıl bir dünya???
herkesden özür diliyorum ben son yaptığımı koydum sanıyordum pardon..
hondarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hondarslan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 13-01-2008 #5
çoğu hayvanımızın nesli tükenecek desek daha iyi olur sanırım anlatım bozukluğuna yol açmaz biraz daha etkileyici kalıcı olur diye düşünüyorum hımmm bi de yapılan çalışma afiş olduğu için ana tema yazılarını daha sade biçimde yazmalısın sanırım büyük bir afişe genelde uzaktan bakılacaktır gözleri yormamalı küçük ayrıntıları süslü küçük yazabilirsin ama ana temada daha sade anlaşılır karakterler kullanmasın diye düşünüyorum bunları da bana grafik ordinaryusu hocam Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar-İletişim fakültesi biricik hocalarından Ali Atıf Polat söylemişti
Alt 13-01-2008 #6
saol banada sen sölyeledinBu Nasıl bir dünya???

dediğini yaptım bi kaç phoshop dersinden sonra yapabldim zaten son hakkım bitti bişey kalmadı.
Bu Nasıl bir dünya???
Alt 13-01-2008 #7
Vallla Ben Ce Çok GÜzel OlmuŞ Anlamli Mesajlar Verİyo Ve Renklerİn Uyumuda Bİr Harİha Bundan İyİ Sİ Şamda Kayisidir En GÜzel Bu BenceBu Nasıl bir dünya???)
Alt 13-01-2008 #8
Sanırsam son çalışmayla istenileni tuturdumBu Nasıl bir dünya??? saol arkadaşım.
Hakan Emen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hakan Emen

Hiç Biri / Bursa

slm

Alt 16-01-2008 #9
moralini bozmak istemem ama dahaçok çalışman gerek birde tasarım yaparken uygulanabilirlik düşünülmeli kullandığın resimlerin çözünürlükleri okadar düşükki burada dahi belli oluyor 50x70 afiş olarak basıldığında ortaya ne çıkacağını biliyormusun bilmem ama ben biliyorum... kolay gelsin...
asmareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asmareklam

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2008 #10
moralini bozmak istemem ama dahaçok çalışman gerek birde tasarım yaparken uygulanabilirlik düşünülmeli kullandığın resimlerin çözünürlükleri okadar düşükki burada dahi belli oluyor 50x70 afiş olarak basıldığında ortaya ne çıkacağını biliyormusun bilmem ama ben biliyorum... kolay gelsin...
:S çok tepeden bir yaklaşım bence. :upset: Bana kalırsa fikir vererek ve bazı önerilerde bulunarak kritik etmek hem katılımcıları motive eder, hem de çalışmayı yapan arkadaşa zenginlik katar düşüncesindeyim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
nasl, bir, dnya