bu nasıl yapılmıştır

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - bu nasıl yapılmıştır Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar bu resimdeki yazı nasıl yapılmıştır bilen varmı acaba...

bu nasıl yapılmıştır
gonejko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonejko

Grafiker / Hatay

bu nasıl yapılmıştır

Alt 04-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar bu resimdeki yazı nasıl yapılmıştır bilen varmı acaba

bu nasıl yapılmıştır
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

terzi312 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

terzi312

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 05-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Filter Menüsündeki Texture kullanılmış gibi.
Bu mesajdan alıntı yap

gonejko

Grafiker / Hatay

Alt 05-09-2011 #3
başka fikri olan
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 05-09-2011 #4
ilk olarak yazıya tırtıklı bir kenar için hafif bir efekt uygulanmış. ardından blending modunda outside inside uygulanmış yanlız resim küçük olduğu için pek fark edilmiyor. belki bu efektleri aynı alyerde değilde inside olanı bir kaç pixel küçültürlmüş halinede uygulamış olabilir. kenardaki yükseklik için. daha sonra istenen yerleride ışık olarak (inside uygulanna bölüme) beyaza boyanış olabilir. içrdeki tektürle içinse 2 yol var. ya blending teki texütürü kullanırsın yada daha zor olan ama ışığıda ekleyerek kanalları çarpıştırır ve elde edeceğin kanalıda (channel) render/lighting effect ile yapabilirsinç. buraya ekleyeceğin kanalı en alttaki texür channelden alırsın ve gerekeni yaparsın. diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

gonejko

Grafiker / Hatay

Alt 11-09-2011 #5
arkadaşlar bir türlü benzetemedim bana yardımcı olabilecek varmı acaba.
Bu mesajdan alıntı yap