bu odada acil kelimesini kullanan her 3 kişiden biri vurulur

Tipografi Tasarımları - bu odada acil kelimesini kullanan her 3 kişiden biri vurulur Sponsorlu Bağlantılar İlk tipografi çalışmam olup hertürlü eleştiriye açığım. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Şimdiden teşekkür ederim. :sweating:...

bweijk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bweijk

Grafiker / İzmir

Alt 23-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk tipografi çalışmam olup hertürlü eleştiriye açığım. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Şimdiden teşekkür ederim.

:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 23-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Üst kısmı biraz daha kalınlaştır.ince kalmış."kullananla-her" kelimesini yer değiştirsen daha kolay okunur gibi.ve "1'i" olan kısmı ters çevir bence.güzel çalışma beğendim bu odada acil kelimesini kullanan her 3 kişiden biri vurulur
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-07-2010 #3
Başlığınız çok dikkat çekici.bu odada acil kelimesini kullanan her 3 kişiden biri vurulur "Bu nedir?" diye merak uyandırıyor.bu odada acil kelimesini kullanan her 3 kişiden biri vurulur

Tipografiye gelince; kelimelerdeki harf aralıkları arasında belirgin farklar var. Bazıları çok yapışık bazıları ise onlara oranla çok ayrık. Bir de "1'i" ni tam ters olarak yapsaydınız nasıl olurdu?

Genel olarak güzel bir çalışma, tabi tipografi ustaları bunu daha iyi yorumlayacaktır.bu odada acil kelimesini kullanan her 3 kişiden biri vurulur

İyi çalışmalar dilerim.bu odada acil kelimesini kullanan her 3 kişiden biri vurulur
Bu mesajdan alıntı yap

bweijk

Grafiker / İzmir

Alt 23-07-2010 #4
Başlığınız çok dikkat çekici.bu odada acil kelimesini kullanan her 3 kişiden biri vurulur "Bu nedir?" diye merak uyandırıyor.bu odada acil kelimesini kullanan her 3 kişiden biri vurulur

Tipografiye gelince; kelimelerdeki harf aralıkları arasında belirgin farklar var. Bazıları çok yapışık bazıları ise onlara oranla çok ayrık. Bir de "1'i" ni tam ters olarak yapsaydınız nasıl olurdu?

Genel olarak güzel bir çalışma, tabi tipografi ustaları bunu daha iyi yorumlayacaktır.bu odada acil kelimesini kullanan her 3 kişiden biri vurulur

İyi çalışmalar dilerim.bu odada acil kelimesini kullanan her 3 kişiden biri vurulur
"1" şarjör uzantısına benzetmek için öyle bıraktım. ama tavsiyenizi deneyeceğim.

Harfler arası boşluk konusunda haklısınız. Çalışmamı yaptıktan sonra ilk kez gören birisi gibi gözlemleyemiyorum çalışmamı. Yüklerken bana çok düzgün geliyordu harfler.

yorumlarınıza teşekkür ederim çalışmamı düzeltip odama asmayı düşünüyorum bunu malum her grafikere lazım...:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2010 #5
çok güzel olmuş elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2010 #6
valla sen bu işi bırak ya gerçekten kötü
Bu mesajdan alıntı yap

bweijk

Grafiker / İzmir

Alt 27-07-2010 #7
çok güzel olmuş elinize sağlık
Teşekkür ederim.

valla sen bu işi bırak ya gerçekten kötü
Yapma arkadaş o kadar mı kötü? Hani ilk çalışmamız diye yazdık ta...:worried:
Yorumunuza teşekkür ederim. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
design_tolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_tolga(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2010 #8
böyle bu işi bırak diye yapılan eleştirilerle arkadaşlarımızın hevesini kırmayalım.ve ilk denemye göre cok iyi işi bırak diyen arkadaşım sen yapta onu görelim bize resimli bi anlat bilginden faydalanalım
Bu mesajdan alıntı yap
guvenmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 03-12-2010 #9
yerinde olsam ne yapardım biliyormusun dur anlatayım. ACİL KELİMESİNİ KULLANAN HER KİŞİDEN 1i VURULUR. bunu çalışma alanın üstüne slogan gibi eklerdim. alt kısmında ise acil kelimeleriyle oluşan yada konuşma kelimeleriyle oluşan bir silah formu çıkartırdım.

Başarılar diliyorum. Bol tasarımlı günler diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
LEMANYAK9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LEMANYAK9

Grafiker / Eskişehir

Alt 02-01-2011 #10
bir kaç deneme sonrası daha iyi olcağına inanıyorum heves kırmayalım cidden bence ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları