Bu otobüsler konuşuyor!

Graficafe - Bu otobüsler konuşuyor! ...

Cevapla
Bu otobüsler konuşuyor!
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Bu otobüsler konuşuyor!

Alt 06-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu otobüsler konuşuyor!
Bu otobüsler konuşuyor!
Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (A) Milli Takımı taşıyacak otobüsün üzerindeki "Türkiye aşkı bu otobüse sığar mı?" sloganının yanı sıra, diğer otobüslerdeki sloganlar da dikkat çekiyor.

AA muhabirinin, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın internet sitesinden derlediği bilgiye göre, 7-29 Haziran tarihleri arasında İsviçre ve Avusturya'nın ev sahipliğinde düzenlenecek şampiyonada mücadele edecek takımları taşıyacak otobüslerin üzerinde birbirinden ilginç sloganlar yer alıyor.

(A) Grubu'ndaki rakiplerimizden İsviçre'nin bayrağının rengi, kırmızı-beyaz otobüste "Son durak: Viyana" yazarken, Çek Milli Takımı mavi, beyaz ve kırmızı otobüsüne, "Gidelim kazanalım, ulusumuzun rüyasını gerçekleştirelim!" sözünü yazdırmış.

Portekiz ise milli renkleri olan kırmızı-yeşile boyadığı aracında, "dilekten galibiyete giden yol"a dikkat çekmiş. (B) Grubu'nda Avusturya'nın kırmızı-beyaz otobüsünde "Ancak birlikte yenebiliriz!" sloganı yer alırken, Hırvatistan mavi, beyaz ve kırmızıdan oluşan otobüsüne, "Taraftarlarla Avrupa'nın zirvesine" sözünü işletmiş.

Almanya siyah, kırmızı ve sarı renge boyalı otobüsüne, "Tek takım, tek amaç" yazdırırken, bayrağı kırmızı-beyaz olan Polonya ise "...çünkü sadece spor ve eğlence iş yapar" sözüne inanmış.

DİĞER GRUPLAR
"Ölüm grubu" olarak da adlandırılan (C) Grubu'nda, mavi üzerine yeşil, beyaz ve kırmızı logoların yer aldığı İtalya otobüsünde, "Gökyüzü her zaman daha mavidir" ifadesi yer alırken, mavi, sarı ve kırmızı renkli otobüse sahip Romanya'nınkinde ise "Romanya, sizi seviyor ve gurur duyuyoruz!" sloganı yer buluyor.

"Portakallar" lakaplı Hollanda takımının aracında "Misyon bir, duygu bir, hepimiz turuncuyuz..." yazarken, bayrağı gibi mavi, kırmızı ve beyazdan ibaret Fransa otobüsünde ise "Beraber yaşayalım, beraber kutlayalım" ifadesi yer alıyor.

(D) Grubu'nda mücadele eden takımlardan Yunanistan, mavi-beyaz otobüsünde "Tek takım, tek rüya" sloganını kabul ederken, İsveç'in kırmızı-beyaz otobüsünde ise "İsveç takımı, bir rüya..." sözüne yer veriliyor.

İspanya "Ne olursa olsun, her zaman İspanya" sloganını benimserken, Rusya ise "Rusya'da herkes tek ruh! Rusya oğullarıyla gurur duyuyor!" sözleriyle millilerine moral veriyor.


Kaynak: LigTV.com.tr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Standart
Alt 06-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence en güzeli bizimkisi..... italyanın sloganıda hoş
Bu mesajdan alıntı yap
sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(28)

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 09-06-2008 #3
slogan cok hosuma gitti..."Türkiye aşkı bu otobüse sığar mı?"
Bu mesajdan alıntı yap
bygrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Standart
Alt 10-06-2008 #4
Bizim Slogan Güzel, bizim futbolumuz haricinde herşeyimiz güzel..
Ama isviçrenin kide güzel "son durak = Viyana"
Tahminim Finali - Almanya - Hollanda oynar.
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Tags
konuşuyor, otobüsler

Kapat
Şifremi Unuttum?