Bu Parti afişi işini çözücem :D Yorumlarınızı bekliyorum

Afiş Tasarımı - Bu Parti afişi işini çözücem :D Yorumlarınızı bekliyorum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar resim yok denildi ok dedik resim koyduk decupe hataları çıktı dizgi hataları dediniz düzelttik fontlar uyumsuz dediniz düzelttik tasarım partiye uymuyo dediniz düzelttik şimdi yorumlarınızı birkez daha ...

XqE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XqE(28)

Matbaacı / Aydın

Alt 20-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar resim yok denildi ok dedik resim koyduk decupe hataları çıktı dizgi hataları dediniz düzelttik fontlar uyumsuz dediniz düzelttik tasarım partiye uymuyo dediniz düzelttik Bu Parti afişi işini çözücem :D Yorumlarınızı bekliyorum şimdi yorumlarınızı birkez daha bekliyorum elimden geleni yapmaya çalışıyorum siz eksikleri söleyinki ilerliyelim Bu Parti afişi işini çözücem :D Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 20-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazılar olmamış be arkdsım daha carpıcı olabilrdi.bu biraz sönük kalmış sanki .ama plaklar ve kız oturmuş bence eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
baris.basaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baris.basaran

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2008 #3
Plak fotoları çözünürlükleri çok kötü scarlett johansson la alakasını anlayamadım.Ne partisi oldugu belli degil yani.Tamam scarlett johansson la ilgili bişey ama ne yani tam olarak Bu Parti afişi işini çözücem :D Yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
BeCh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BeCh

Matbaacı / Karaman

Alt 20-06-2008 #4
Photoshopdan Techno Havası VerebiLirsin Afişe Bu Parti afişi işini çözücem :D Yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2008 #5
Scarlett son derece sakin duruyor partiye gelesim varsada gelmemBu Parti afişi işini çözücem :D Yorumlarınızı bekliyorum Gerçekten olmamış, renklerin çok kötü.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afişi, bekliyorum, çözücem, işini, parti, yorumlarınızı