Bu resimde yanlış olan nelerdir?

Graficafe - Bu resimde yanlış olan nelerdir? ...

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 19-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bakın çok zorsa bulmaya çalışmayın.... :rofl: yok yani saatlerinzi almaz dimi, yanlış olanları bulmak.... bu resimde onlarca hata var,

Resimdeki Sanatçı Aynen şöyle diyormuş,

SİZ GÖZLERİMDE BİR RENK... KULAKLARIMDA BİR SES.... VE İÇİMDE BİR NEFES OLARAK KALACAKSINIZ VE HER HATAYI KENDİNİZ BULACAKSINIZ Bu resimde yanlış olan nelerdir?

Hadi bulalım Bu resimde yanlış olan nelerdir?1:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Haksızlık olmasın sadece bir tane: pardesünün asıldığı askı ters.
Bu mesajdan alıntı yap
uysaltimsah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uysaltimsah

Grafiker / Ankara

Alt 19-01-2010 #3
pencere kapalı ama perde dalgalanıyor yada benim uykum geldi saçmalıyorum Bu resimde yanlış olan nelerdir? bide deniz fazla mı yakın ne?
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2010 #4
Haksızlık olmasın sadece bir tane: pardesünün asıldığı askı ters.
3 gündür bu resme bakıyorum, yabancı bir sitede kullanıcılar resmi parçalara bölüp üzerinde çalışmışlar Bu resimde yanlış olan nelerdir? ben ingilizce hata mesajı çevirmekten artık ana dil gibi ingilizce konuşabiliyorum :rofl:

pencere kapalı ama perde dalgalanıyor yada benim uykum geldi saçmalıyorum Bu resimde yanlış olan nelerdir? bide deniz fazla mı yakın ne?
sende hatayı denizde buldun ya Bu resimde yanlış olan nelerdir? tertemiz deniz, böyle deniz türkiyede yok, o yüzden hatalı geldi sana :rofl: perde olabilir aslında ama daha kanıtlı çok hata varmış :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 19-01-2010 #5
Ufuk çizgisi, sağdaki pencerede daha aşağıda.. İki penceredeki deniz seviyesi aynı değil.

Yerdeki elektrogitarın kablosu, telefona bağlanmış galiba..
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2010 #6
Bir hata daha var ama hata mı emin değilim, adam boş zamanında cinayet işliyor olabilir pekala... Pikapın bulunduğu sehpanın altında bağıran bir surat ve dehşete düşmüş bir el var ...
Bu mesajdan alıntı yap
kuzgun976 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kuzgun976

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-01-2010 #7
açık olan pencerenin perdeleri hareket etmiyor ,kapalı olmasına rağmen öbür pencere perdeler hareket ediyor ,kadehdeki şarap kırmızı şişe kırmızı şarap şişesi değil
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2010 #8
Ufuk çizgisi, sağdaki pencerede daha aşağıda.. İki penceredeki deniz seviyesi aynı değil.

Yerdeki elektrogitarın kablosu, telefona bağlanmış galiba..
2 de 2 Bu resimde yanlış olan nelerdir? Yerdeki elektrogitarın kablosu, telefona bağlandığını görünce çok güşmüştüm :rofl:

Bir hata daha var ama hata mı emin değilim, adam boş zamanında cinayet işliyor olabilir pekala... Pikapın bulunduğu sehpanın altında bağıran bir surat ve dehşete düşmüş bir el var ...
efoje inan bende yeni gördüm Bu resimde yanlış olan nelerdir? hatamı bilmem ama o kafanın elin orda ne işi var :rofl:

açık olan pencerenin perdeleri hareket etmiyor ,kapalı olmasına rağmen öbür pencere perdeler hareket ediyor ,kadehdeki şarap kırmızı şişe kırmızı şarap şişesi değil
pencere doğru fakat Bu resimde yanlış olan nelerdir? şarap şişesi diğer sitede en çok tartışılan konuydu Bu resimde yanlış olan nelerdir? bence haklısın kırmızı şarp şişesi kırmızı olur, ama bu bariz bi hata değil, ben halen o sehbanın altında elin kafanın ne işi var orda kaldım Bu resimde yanlış olan nelerdir?
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2010 #9
Yok plak kapağı imiş o sayılmaz zııırt! yanlış cevap ses efektiBu resimde yanlış olan nelerdir?
Bu mesajdan alıntı yap
uysaltimsah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uysaltimsah

Grafiker / Ankara

Alt 19-01-2010 #10
kapının yanındaki sandalyenin ayakları yere deymiyomu benim uyumam mı lazım Bu resimde yanlış olan nelerdir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları