Bu Resimdeki Gibi Birşey Nasıl Yapılır ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu Resimdeki Gibi Birşey Nasıl Yapılır ? Sponsorlu Bağlantılar Selamun Aleykum arkadaşlar bi sorum olucak. Bu resimdeki gibi birşeyi nasıl yapabiliriz. Ben biraz uğraştım ama olmadı örnekte resimler iç içe gidiyo benim yaptığımda piramit şekli alıyo...

RuThLesSx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RuThLesSx

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Dosya23

Alt 06-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamun Aleykum arkadaşlar bi sorum olucak.

Bu resimdeki gibi birşeyi nasıl yapabiliriz. Ben biraz uğraştım ama olmadı örnekte resimler iç içe gidiyo benim yaptığımda piramit şekli alıyo Bu Resimdeki Gibi Birşey Nasıl Yapılır ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 06-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
corel ile yapacaksanız importlayıp kenarlardan kısma ile duplicate yaparak küçültebilirsiniz. şekliniz oluşur.
Bu mesajdan alıntı yap
RuThLesSx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RuThLesSx

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 06-04-2012 #3
corel dışında yapma imkanımız yok mu photoshop cs4 cs5 de fln ? corel bilgim 0 Bu Resimdeki Gibi Birşey Nasıl Yapılır ?
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-04-2012 #4
Ben yapmıştım Bu Resimdeki Gibi Birşey Nasıl Yapılır ? link
1 defa ekran görüntüsü aldım. Ps de onu kesip face kapak resmine ekledim. bunu 5 defa tekrarladım. daha sonra bu resmi küçültüp iç içe ekleyerek görüntüyü elde ettin Bu Resimdeki Gibi Birşey Nasıl Yapılır ?

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap