BU resmi kimse yapamamış iş bana geldi bende yapamadım

Photoshop - BU resmi kimse yapamamış iş bana geldi bende yapamadım ...

mustm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustm

Sanat Yn. / Adana

Alt 15-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkdaşlar bunu nasıl çizebilirim bilgisi olan varmı izmirde bir çok reklamcıdaki grafiker yapamamı ş ????

Uploaded with ImageShack.us
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 15-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunun nesini yapamamışlar anlamadım doğrusu...Resimdeki hücrelerden birtanesini çizecek ve çoğaltarak devam edicek çalışmaya.
Bu mesajdan alıntı yap

mustm

Sanat Yn. / Adana

Alt 15-09-2010 #3
Bunun nesini yapamamışlar anlamadım doğrusu...Resimdeki hücrelerden birtanesini çizecek ve çoğaltarak devam edicek çalışmaya.
orda başka gölge efekleri falan var sen yapabilirsen 5 - 6 tane petek çizip örnek gösterebilirmisİN ?
Bu mesajdan alıntı yap

mustm

Sanat Yn. / Adana

Alt 15-09-2010 #4
orda başka gölge efekleri falan var sen yapabilirsen 5 - 6 tane petek çizip örnek gösterebilirmisİN ? veya nasıl yapacağımı anlatabilirmisin ?
Bu mesajdan alıntı yap

mustm

Sanat Yn. / Adana

Alt 15-09-2010 #5
orda başka gölge efekleri falan var sen yapabilirsen 5 - 6 tane petek çizip örnek gösterebilirmisİN ? veya nasıl yapacağımı anlatabilirmisin ?
Bu mesajdan alıntı yap
SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 15-09-2010 #6
Şuanda pc de kurulu programım yok ama şöyle anlatayım sizin gölge dediğiniz yerler peteklerin iç kısmı sanırım... Siz normal çiziminizi yapıp iç kısmı içinde ayrı bir çizim yapıp film çıkışında orası için tram değerlerinin ayarlanmasını isterseniz istediğiniz sonucu alırsınız...Yada aklıma gelen başka bir şeyde işi tek renk (siyah-beyaz) çevirin ve bu şekilde filme yollayın...
Bu mesajdan alıntı yap
Berk Graphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berk Graphic

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-09-2010 #7
Bitane çizceksin ufak bi bouyatda sayfa açıp arkaplanı olmıcycak İstedğin şekli çizceksin ufak biçimde sayaya tam sığcak işte.. Onu Patern yapıcaksın Sonra SAyfaya gelip yeni layer aç Shift+F5 yap patern i seç tamam de..
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 15-09-2010 #8
görsel biraz daha büyük olsa daha düzgün bişeyler çıkabilir. Çünkü o sizin bi çeşit efekt var dediğiniz yerde görsel küçük olduğundan tam olarak ne yaptıklarını anlayamıyoruz. Ama sanırım yaklaşık olarak bişeyler çıktı... Normalde yapılamayacak bir iş değil ama görülemediği için anlaşılması zor...

Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 15-09-2010 #9
yani bunu kim yapamamış onu merak ettim şimdi

değil izmir grafikerlerin adının kötüye çıkarmışlar

töbe töbe
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 15-09-2010 #10
Dediğiniz doğru ise, Memleketimin hali vahim :/

petek dokusuna benzer bir patern bu... Ai, de pattern oluşturmayı biliyorsanız öncelikte tek dokuyu oluşturacaksınız. Bilmiyorsanız forumda araştırın. Öğrenin...
Arkasından gerekli ölçüyü patern ile doldurup, gölge vereceksiniz (AI/PS)

(püf noktası doğru renkleri bulmakta bu işin)

Ekteki fotoğraf düşük res olduğundan bir pixelleşme var gibi eğer öyle değilse ve ilüzyon açısından bilerek bu şekilde kullanılıyorsa, PS filitrelerinden aynı efekti bulabilirsiniz...

yok illa yapıp göndermemi istiyorsanız, 1000 liranızı alırım BU resmi kimse yapamamış iş bana geldi bende yapamadım

kolaygelsin...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları