bu resmi nasıl düzeltebilirim?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - bu resmi nasıl düzeltebilirim? Sponsorlu Bağlantılar resim çekilirken çocuk gövdesinin iki yanından arkadan tutulduğu için eller gömleğinin üzerinde kaldı.clone stamp'la gömlekten doku alıp ellerin üzerine uyguladım ama çok belli oluyor,renkleri bir türlü tutturamıyorum.ayrıca çocuğun ...

nikılıs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nikılıs

Hiç Biri / Giresun

Alt 17-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

resim çekilirken çocuk gövdesinin iki yanından arkadan tutulduğu için eller gömleğinin üzerinde kaldı.clone stamp'la gömlekten doku alıp ellerin üzerine uyguladım ama çok belli oluyor,renkleri bir türlü tutturamıyorum.ayrıca çocuğun yüzündeki ışık parlamasını yok etmek ve çocuğun baktığı yöndeki tarafını biraz gölgelendirmek istiyorum.çevresindeki çapakları sonra silicem,onlar problem değil.yardımcı olursanız sevinirim.

http://img585.imageshack.us/img585/2...010160copy.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 17-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hmm elleri silmek zorlaşmış. özellikle sağdakini. ışık parlamasını dodge tool ile yada çocuğunun tenin koyu olduğu yerdeki renkler ile brush yardımıyla giderebilirsiniz.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
nikılıs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nikılıs

Hiç Biri / Giresun

Alt 18-01-2011 #3
başardım galiba,resimde daha iyi olabilir dediğiniz önerileriniz varsa bekliyorum.
bu arada arkaplanı forumdan kopyaladım.o elden çıkan ışıkları yapacak kadar profesyonel değilim henüz.

Bu mesajdan alıntı yap