Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar. ...

wenswens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wenswens

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 13-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hangi resmi Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar. resim gözükmüyor Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar.
Bu mesajdan alıntı yap

wenswens

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 13-07-2010 #3
yükleyemedm silmeye calısıorm konuyu bidha pylscam Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar.
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-07-2010 #4
silme de şimdi eklesene resmi o da olur Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar.
Bu mesajdan alıntı yap

wenswens

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 13-07-2010 #5
sanırım oldu yardmlarınızı bkliorm Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar.
Bu mesajdan alıntı yap
yigitGr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yigitGr(24)

Webmaster / İstanbul

Alt 13-07-2010 #6
Olmuş Olmuş Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar. teprikler...
Bu mesajdan alıntı yap
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 13-07-2010 #7
bu resmı yapabılmek ıcın resımdekı gıbı 3 fotografa bı de arkaplana ıhıtyacın var. onlar varsa ısın kolay photoshop yeterlı senın ıcın once dekupe edıp arka plana resimleri yerlestıreceksın ıste bu kadar bı arastır bılgın yoksa kolay gelsın...
Bu mesajdan alıntı yap

wenswens

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 13-07-2010 #8
tesekkürler Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar.
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-07-2010 #9
Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar. buna benzer bir çalışmayı bir arkadaşım üzerinde yapmıştık Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar. bir adet tripod bir adet dijital fotoğraf makinası ve az miktarda photoshop Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar. tripodla makinayı sabitleyip 3 farklı poz vererek çekersen photoshopa atıp üçünü üst üste koyup istemediğin yerlerini silerek yapabilirsin. ama fotoğraf çekemem dersen ozlem arkadaşımızın da dediği gibi photoshopda dekupe ederek yapacaksın Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar.
Bu mesajdan alıntı yap

wenswens

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 13-07-2010 #10
cok tesekkürler fotoğraf cekerim sorun değil ilgileniyorum zatende photoshop yetersiz Bu resmi nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirm arkadaslar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları