Bu Sene Üniversite Sınavına Girecekler

Kantin - Bu Sene Üniversite Sınavına Girecekler Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu sene üniversite sınavına girmeyi düşünüyorumda. Sistem tamamen değiştiği için çok karışık ve puan sistemini de belirleyememişler anladığım kadarıyla.Umarım bu sistemi ellerine yüzlerine bulaştırmayıp zamanında yaparlar sınavı ...

bigtalk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigtalk

Webmaster / İstanbul

Alt 03-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu sene üniversite sınavına girmeyi düşünüyorumda. Sistem tamamen değiştiği için çok karışık ve puan sistemini de belirleyememişler anladığım kadarıyla.Umarım bu sistemi ellerine yüzlerine bulaştırmayıp zamanında yaparlar sınavı neyse. Bu sene girecek olan varmı başka edindiği bilgileri paylaşabilirse sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fotobardak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotobardak(97)

Baskıcı / Bursa

Alt 03-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
katsayı falandı filandı ön açmak filan oluyor bi şeyler,sonu hayırlı olsun,
meslek liselerine teknik üniverste olsun ( ama gel gör ki ben okulları iyi tanırım meslek liseleri hiç bir yere girememiş öğrencilerin gittiği liseler,haylaz ,adalas,uyumsuz neyse eskiden sanat okulu denirdi)
öğretmen meslek liseleri,sağlık meslek liseleri ,meslek ve sanat liseleri kendi bıranjında yüksek okula gitsinler
ama anlayamadığım o kadar imam hatipli nereye gidecek aklım ermiyor
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
yeni öss sistemi, ygs sınavları, ygs sınavı, öss