bu sitedeki etiketler kısmındaki animasyonu nasıl yapabiliriz.yardım edebilir misiniz

Flash - bu sitedeki etiketler kısmındaki animasyonu nasıl yapabiliriz.yardım edebilir misiniz ...

bu sitedeki etiketler kısmındaki animasyonu nasıl yapabiliriz.yardım edebilir misiniz
spelty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

spelty

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23

Alt 29-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

işte bu sitedeki etkiketler kısmındaki animasyon.sayfa açıldıgında direk olarak karşınıza cıkıyor zaten.yardım edebilirseniz cok sewinirim.simdiden teşekkürelerr (:
:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 29-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Link (URL) vermek yasaktır.

Bu mesajdan alıntı yap
centeotle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

centeotle

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 29-03-2011 #3
o etiket bulutu, wordpress tabanlı siteler için yüklenen bir eklentiyle yapılıyor. WP-Cumulus eklentisi. link vermek yasak ama yardımcı olmak amacıyla vereceğim için, editörlerin karşı çıkacağını sanmıyorum bu sitedeki etiketler kısmındaki animasyonu nasıl yapabiliriz.yardım edebilir misiniz

http://wordpress.org/extend/plugins/...s/screenshots/

bu linkten eklentiyi indirip, wordpress'e kurduktan sonra, çalıştırabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
spelty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

spelty

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-03-2011 #4
çok teşekkür ederim dostumm.yapamazsam kapını çalarım ama bu sitedeki etiketler kısmındaki animasyonu nasıl yapabiliriz.yardım edebilir misiniz
Bu mesajdan alıntı yap