Bu sorunu düzeltemedim, Lütfen Yardım

Flash - Bu sorunu düzeltemedim, Lütfen Yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bir web sitesi hazırlıyorum sitenin ortasında resimlerin slide show seklinde geçmesi için ücretsiz olarak bir siteden indirdiğim bulduğum ekteki dosyadaki swf'yi siteye gömdüğümde sitenin üst kısmında olan ...

burjuvazim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burjuvazim

Hiç Biri / İstanbul

Dosya23

Alt 02-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir web sitesi hazırlıyorum sitenin ortasında resimlerin slide show seklinde geçmesi için ücretsiz olarak bir siteden indirdiğim bulduğum ekteki dosyadaki swf'yi siteye gömdüğümde sitenin üst kısmında olan ve aşağı doğru açılan menü flash'ın altına giriyor ve açılr menü kullanılamıyor. html kodlarıyla ilgili yapılabilecek değişiklikleri denedim ve bilen birkaç kişiden daha yardım almama ragmen html kodlarıyla bu iş çözülemedi. aynı yere rastgele bir başka flash koydugumda açılır menu flash'ın üzerine açıldı ve sorun kalmadı ancak asıl bana gereken slide show oldugundan hala problem var. site verikurtaran.com, site üzerindeki flash verikurtaran.com/verikurtarma.swf adresinde, eklemek istedigim flash'ın fla sı ve diger dosyaları ise verikurtaran.com/flabell-XML-Image-Slideshow.zip adresinde yüklü. Acaba flash içerisinde en üstte görün ya da arkada görün ya da transparan ol gibi ayarlar var mıdır? lütfen yardım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tuNc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuNc(25)

Webmaster / İzmir

Alt 02-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
menunun css kodları içine

z-index:10000;

yazarsanız olması lazım bi denermisiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

burjuvazim

Hiç Biri / İstanbul

denedim

Alt 02-11-2009 #3
menunun css kodları içine

z-index:10000;

yazarsanız olması lazım bi denermisiniz...
bunu daha önce birkaç kez denemiştim ama malesef olmadı. sanırım flash üzerinde bişeyleri değiştirmek gerekiyor çünkü başka bir swf uzantılı dosyayı aynı yere ekledigimde problem cıkmadı ancak ben flash üzerinde neyi değiştirmeli nasıl değiştirmeli bilmedigimden burada takıldım kaldım, acaba nasıl yapılır bu sorun nasıl hallolur. cevabın için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 02-11-2009 #4
Transparan yap flash ı çözülür.Frontpage de flash a çift tıkladığında çıkan pencereden yapabilirsin.Veya google "mode=transparent" diye bi arat kodu bul uygun yere yapıştır.Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

burjuvazim

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-11-2009 #5
Transparan yap flash ı çözülür.Frontpage de flash a çift tıkladığında çıkan pencereden yapabilirsin.Veya google "mode=transparent" diye bi arat kodu bul uygun yere yapıştır.Kolay gelsin
vasili yardımın için teşekkürler ancak ben bunu da denedim bi etkisi olmadı.
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 02-11-2009 #6
Ben böyle çözmüştüm, demekki sorun farklı kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

burjuvazim

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-11-2009 #7
arkadaşlar bi fikri olan yardımcı olacak birileri yokmu