Bu tablet nasıl bi iştir ???

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Bu tablet nasıl bi iştir ??? ...

-ilteris- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

-ilteris-

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 14-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben resim yeteneğimi bilgisayara tablet aracılığı ile geçirmek istiyorum,bir sürü tablet gördüm,gözlemledim ama fotoğraflardan anladığım kadarıyla tabletlerin üzerine çizim yaparken çizdiğimiz şeyi tablet üzerinde değilde monitörde görüyoruz bu sizce zor değilmi.Alsammı almasammı arada kaldım:sweating:.ayrıca birde bu ürünlerin görüntülü olalnlarıda var ama onlar çok pahalı(wacom cintiq serisi,Hp Compaq...).Sizce nasıl bir ürün almalıyım:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

onruynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onruynk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tabletle çizmek karakalemde çizmeye benzemez, (mesela kalemle çizerken farklı kalemler kullanırsınız farklı şekilde tutarsınız, tablet kullanırkende farklı araçlar [tool] kullanırsınız.) eğer tablet alacaksanız önce bir bilgisayar destekli grafik tasarım programını öğrenin.
Programa ne kadar hakim olursanız ve ne kadar yetenekli iseniz o kadar kaliteli iş ortaya koyarsınız...
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-06-2009 #3
valla bende kendi adımdan bu konuda eklemek istiyorum eğer kendinize güveniyorsanız ve hayal gücünüz var sa ilk önce ucuz olanı tableti alın... alışın, bakın nasıl çalışıyor... ama wacom alıcaksınız eğer, evet kara kaleme benzemez. karakalem yaptığınız zaman kalemin ücu hıssedebiliyorsunuz, wacom / tablet kaleminde benzeri hısı yok... ama tabi denemeden bir şey anlayamazsınız...

bence ucuz ürünlerden başlayınBu tablet nasıl bi iştir ???
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 16-06-2009 #4
Ben de sizin gibi tereddüt edenlerdendim,ilk başlarda tablete çizip görüntüyü nasıl monitörden görücem zorlanırmıyım dedim ama en fazla 1-2 gün sürüyor,hemen alışırsınız.Nasıl bir tablet almalısınız sorusuna gelince,ben en ucuzlarından aldım,işimi görüyor daha kaliteli olanlarını kullanmadığım için arada nasıl bir fark var bilemiyorum o yüzden bu konuda yardımcı olamıcam,ama bütçenizi zorlamayacaksa bence alıyorsanız iyi birşey alın,çünkü benim tablet 3 aylık ve 3-4 kez bozuldu bileBu tablet nasıl bi iştir ???
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 17-06-2009 #5
Bu tablet ney işe yarıyor arkadaşlar ya amaç ne Bu tablet nasıl bi iştir ???
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Bu mesajdan alıntı yap
sezinn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezinn

Desinatör / Denizli

Alt 30-06-2009 #7
tablet muhteşem bişey.Bir kere alıştınmı mouse kullanamıyor insan
Bu mesajdan alıntı yap
z_z_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

z_z_

Öğrenci (Diğer) / Kırklareli

Alt 11-07-2009 #8
Bu mesajdan alıntı yap
z_z_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

z_z_

Öğrenci (Diğer) / Kırklareli

Alt 11-07-2009 #9
arakdaslar daha acemıyım bu sıtede olsun grafık konusunda olsun bana yardımcı olrsanız sewınırım eksık yerler warsa bana yardımcı olun tesukkurler Bu tablet nasıl bi iştir ???)
Bu mesajdan alıntı yap
dilekgözmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilekgözmen

Grafiker / Adana

Alt 11-07-2009 #10
tarihin altındaki yazı karakterini değiştirirsen daha okunaklı bir karakteri yaparsan daha iyi olur çünkü okunmuyor net olarak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları