Bu takvim hakkında tasarım önerisi lütfen

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bu takvim hakkında tasarım önerisi lütfen Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ekte gösterdiğim şekilde bir takvim yapmak istiyorum ama bir türlü resimleri nereye yerleştirsem uygunsuz oldu bu konuda fikirlerinizi bekliyorum nasıl bi dizayn yapsak? uzun mesailer sonucu kafa'da ...

arda46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 12-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu takvim hakkında tasarım önerisi lütfenBu takvim hakkında tasarım önerisi lütfen

Arkadaşlar ekte gösterdiğim şekilde bir takvim yapmak istiyorum ama bir türlü resimleri nereye yerleştirsem uygunsuz oldu bu konuda fikirlerinizi bekliyorum nasıl bi dizayn yapsak? uzun mesailer sonucu kafa'da kalmadı bi türlü bu takvimi uyduramadım kılıfına.

tşkler şimdiden...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle görseelleri çok sade kullanmışsınız çerçeve yada gölge gibi gişey olmadığı için havada duruyolar gibi geliyo. ama farklı bişey isterseniz ben nacizane fikrimi sölim fonda daha iç açıcı renkler kullanmalısın ayrıca görslleri transparan yaapıp her görsele bir ay ekleye bilirsiniz veya üst tarafta gösrselleri değişik bi şekilde kullanıp sayfayı ikiye bölerek alt tarafa takvim yapabilirsiniz ama unutmayın renkleri uyumlu kullanın 2 sayfa birbirini tamamlasın renkler ve uyum bakımından
Bu mesajdan alıntı yap
arda46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 12-11-2008 #3
öncelikle emeğine sağlık. Ama bu çalışma hiç olmamış Lahmacun diyorsun lahmacunla alakalı hiç birşey yok.. yoksa benim bildiğim lahmacun farklı birşeymi başta ordan kaybetttin.....
Haklısın Fakat Bunu "Örnek" olsun diye yapmıştım bilhassa lahmacun resimleride eklenecek elbette onu unuttugumdan degilde... yani dizayn şekli tasarım nasıl olmalı diyorum hangi renkler daha iyi olur bu şekilde sadece fikir amaçlı.

çünki beş defadır müşteriye örnek götürüyorum hiçbirini begenmiyor. biraz müşteri zorluyor bizi Bu takvim hakkında tasarım önerisi lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 12-11-2008 #4
sen blık takvim tasarımı yapmak istiyorsun anladıgım kadarıyle bir bilgi bölümünde dönerin işi ne firma bilgileri olur genelde ayrıntılı... dökümanın yarısı var yarı yok dizyn soruyorsun nasıl yardım edelim iki renk seçimi bence yanlış ve güneş alo lahmacunu farlı yerleştire bilirdin ve font farklı kullana bilirsin bence blık takvim tasarımlarını incele derimmm
Bu mesajdan alıntı yap
federal046 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

federal046

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 12-11-2008 #5
Haklısın Fakat Bunu "Örnek" olsun diye yapmıştım bilhassa lahmacun resimleride eklenecek elbette onu unuttugumdan degilde... yani dizayn şekli tasarım nasıl olmalı diyorum hangi renkler daha iyi olur bu şekilde sadece fikir amaçlı.

çünki beş defadır müşteriye örnek götürüyorum hiçbirini begenmiyor. biraz müşteri zorluyor bizi Bu takvim hakkında tasarım önerisi lütfen

burada üyelerin yaptığı; ortaya koyduğu ürün hakkında fikir almak yada yapılan bir çalışmaya fikir ifade etmek. ama sen dersen ki ne yapayım kimseden net bi cevap alamazsın. bence daha önce 5 çalışma yaptım diyorsun hiç birinden mi hoşlanmadı elbet vardır 5 çalışmada bi beğeni çeken. eğerki yoksa bende izlediğin yol yanlış.

yada diğer 5 çalışmayı atarsanız ne eksik ne fazla yardımcı olalım yeni bir çalışma için fikir bulmak zor burda...
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Andaç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Andaç(29)

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 13-11-2008 #6
çalışman için tebrik ediyorum ama biraz deil çok bast görünüyo efektler hoş olmamış
resimleri pikselleride iyi deil birde başlık hiç belli deil değişik renk ve font kullanarak daha iyi olabilirdi iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
hakkinda, hakkında, lutfen, lütfen, onerisi, takvim, tasarim, tasarım, önerisi