Bu tarz bir background veya photoshop fontu için yardım lütfen

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu tarz bir background veya photoshop fontu için yardım lütfen ...

GrafiEyes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrafiEyes

Grafiker / Ankara

Alt 26-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu tarz bir background veya photoshop fonu için yardım lütfen
Bu tarz derken nature bir görünüm anlamında Bu tarz bir background veya photoshop fontu için yardım lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dioxyd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dioxyd

Grafiker / Muğla

Alt 02-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
? arkadasım bu tarz demişsin ama örneğini göstermemişsin?
Bu mesajdan alıntı yap
dioxyd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dioxyd

Grafiker / Muğla

Alt 03-02-2011 #3
photoshop u istediğimiz kağıt ölçülerini en başta belirterek açıyoruz.
ardından sol tarafta tool bölümünden gradient seçeneğini seçiyoruz. orada bulunmuyor ise, paint box tool un altındadır. Seçimi yaptıktan sonra sol üstte degrade görünümlü ufak dikdörtgen görünecek. üstüne tıklayıp, soldan 3. yü seçiyoruz ve aşağısında bulunan daha uzun ince (siyahtan beyaqza renk geçişi bulunan) dikdörtgenin sağ ve sol başlarındaki kutucukları seçip, istediğimiz renk değerlerini giriyoruz.
Tamam a basıp açtığımız sayfaya geri dönüyoruz ve mouse ile sağdan sola istediğimiz açı,şekil ve/veya uzunlukta mouse ile tıklıyoruz.
gradient background hazır.
isterseniz resimli örneklerle de anlatabilirim fakat tahmin ettiğim kadarı ile photoshop dersleri başlığında gradient background konusu bulabilirsiniz. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap