Bu tasarım blog olacak

Web Tasarımı - Bu tasarım blog olacak Sponsorlu Bağlantılar Değişik bir wordpress teması hazırlamak istiyorum. Bu da anasayfa sablonu:...

Bu tasarım blog olacak
KAYIBEY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KAYIBEY

Webmaster / İstanbul

Bu tasarım blog olacak

Alt 01-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değişik bir wordpress teması hazırlamak istiyorum. Bu da anasayfa sablonu:

Bu tasarım blog olacak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cikmazsokak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cikmazsokak

Webmaster / Kocaeli

Alt 01-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazılar büyük geldi gözüme. Bold yaptın galiba normal olsa az da font u küçültsen daha hoş olur sanki
Bu mesajdan alıntı yap

KAYIBEY

Webmaster / İstanbul

Alt 01-02-2012 #3
yazılar büyük geldi gözüme. Bold yaptın galiba normal olsa az da font u küçültsen daha hoş olur sanki
yorum için teşekkürler. font konusu böyle tercih ettiğim bir durum. rahat okunabilen sayfalar ilk prensibim.
Bu mesajdan alıntı yap
cikmazsokak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cikmazsokak

Webmaster / Kocaeli

Alt 01-02-2012 #4
ok. zevk meselesi :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
vulturemess isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vulturemess

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 01-02-2012 #5
Çok fazla beğenmedim açıkçası tasarımı, çok düz ve sade. Şu siteye girdiğimde beni burada tutacak bir görünüm yok dostum, Tek tip renk kullanmışsın. Menüde olmamış, sanırım her menünün üzerine gelince mavi aparat kayarak geçiş yapıyor, düz ve sade bir site için cafcaflı bir menü olmuş. ve son olarak font ve arkaplan. Naçizane fikrim tabi, kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

KAYIBEY

Webmaster / İstanbul

Alt 01-02-2012 #6
Çok fazla beğenmedim açıkçası tasarımı, çok düz ve sade. Şu siteye girdiğimde beni burada tutacak bir görünüm yok dostum, Tek tip renk kullanmışsın. Menüde olmamış, sanırım her menünün üzerine gelince mavi aparat kayarak geçiş yapıyor, düz ve sade bir site için cafcaflı bir menü olmuş. ve son olarak font ve arkaplan. Naçizane fikrim tabi, kolay gelsin
yorum için teşekkürler. ama belirtmem gereken şeyler var. bir siteye girdiğinde seni orada tutan şey içeriktir. sen aradığını bu sitede buluyorsan orada kalırsın. menüsü hoşuma gitmedi diye bir siteden çıkıyorsan zaten olaya çok farklı yönlerden bakıyoruz. font konusunda kesinlikle hiç bir şüphem yok. tam istediğim font. zaman ayırdığın için sağol..
Bu mesajdan alıntı yap
chopper07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chopper07

Webmaster / Muğla

Alt 01-02-2012 #7
eline sağlık güzel olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
vulturemess isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vulturemess

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 01-02-2012 #8
yorum için teşekkürler. ama belirtmem gereken şeyler var. bir siteye girdiğinde seni orada tutan şey içeriktir. sen aradığını bu sitede buluyorsan orada kalırsın. menüsü hoşuma gitmedi diye bir siteden çıkıyorsan zaten olaya çok farklı yönlerden bakıyoruz. font konusunda kesinlikle hiç bir şüphem yok. tam istediğim font. zaman ayırdığın için sağol..
Yok hayır sanırım yanlış anlattım, tabi ki sitede beni menü tutmaz. Sadece şunu belirtmek istedim, çok sade ve düz bir site için menü çok göze çarpıyor onu demek istedim. Font kısmı içinse çok sabit fikirlisin font çok büyük , blog sitesi içerik göstericek madem bir blog okumaları için sürekli scrollbar ile dolaşmasınlar Bu tasarım blog olacak
Bu mesajdan alıntı yap

KAYIBEY

Webmaster / İstanbul

Alt 01-02-2012 #9
Yok hayır sanırım yanlış anlattım, tabi ki sitede beni menü tutmaz. Sadece şunu belirtmek istedim, çok sade ve düz bir site için menü çok göze çarpıyor onu demek istedim. Font kısmı içinse çok sabit fikirlisin font çok büyük , blog sitesi içerik göstericek madem bir blog okumaları için sürekli scrollbar ile dolaşmasınlar Bu tasarım blog olacak
içten yorumların için teşekkürler. yapıcı yorumlara her zaman değer veriyorum. sağol..
Bu mesajdan alıntı yap

KAYIBEY

Webmaster / İstanbul

Alt 01-02-2012 #10
eline sağlık güzel olmuş.
teşekkürler sağolun..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları