Bu tip resim yapabilirim diyen :) ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bu tip resim yapabilirim diyen :) ? ...

kerimcan54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerimcan54

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 18-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://i1001.hizliresim.com/2010/1/18/7611.gif Arkadaşlar böyLe bir resim nasıL yapılır. Birçok Ps programcı sitelere girdim kimse buLamadı. Resim arkada duran ve önde hareketli yer var ve yağmur yağıyor nasıL sizce ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Flash programında maskeleme uygulanarak yapılabilinir.Yapabilmem için daha çok hatırlamam gerekiyor. Flash'ta Maskelemelere çalışın ama çözersiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
kerimcan54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerimcan54

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 19-01-2010 #3
Birazcık daha yardım edermisin program vs konuLarda lütfen bunu yapmak istiyorum kimse biLemedi bi sizden ümitLi haber geLdi. . .
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2010 #4
Flash programı kullanabiliyor musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
gurkan34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gurkan34(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2010 #5
arkadasımm merabalar konuyu yeni gördüm Sqirlz water reflection programı ile yapılmışş vede oldukca basit bir programdır herhangi bir flash bılgısı gerektirmiyorprogramı kolaylıkla bulabılırsın takıldıgın yerde sana yardım edebılırım
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 16-02-2010 #6
arkadasımm merabalar konuyu yeni gördüm Sqirlz water reflection programı ile yapılmışş vede oldukca basit bir programdır herhangi bir flash bılgısı gerektirmiyorprogramı kolaylıkla bulabılırsın takıldıgın yerde sana yardım edebılırım
arkadaşlar burası öncelikle bir eğitim forumu ve özellikle profesyonellerin yer aldığı bir forum basit çözümler ve basit programlar önerirsek hiç kimse hiç birşey öğrenemez. yanı ornegın photoshop dururken picasa ile renk ayarları yapmak ne kadar yanıltıcı bir yöntemse sizin önerdiğiniz de bir o kadar yanlış bana göre..

sevgili arkadaşım flash programının dersleri forumumuzda bulunmakta.. eğer o programı öğrenirsen bundan çok daha fazlasını yapabilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap
gurkan34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gurkan34(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2010 #7
ögrenmesinde yarar oldugu konusunda sana katılıyorum fakat hernekadar birşeyleri ögretsekte pratık yollarıda arkadaslarımıza göstermemızde bir sakınca göremedım arkadasım bunu kullanmak kendısıne kalmışş keza bunu iş olarak yapıyorsa bu ona zamandan tasarrufu saglıyacaktır genede uyarınız için teşekürler sadece bilgimi paylaşmak istedimm
Bu mesajdan alıntı yap
lucasgursaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lucasgursaka

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2010 #8
arkadaşlar PS ilede yapıla bilir yağmurlar
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2010 #9
photshop la yapabilirsin
animasyon bölümüne bir kaç kare yağan yağmur ekleyip
istediğin süreyi atayıp
gif olaark kaydedersen
muhtemelen böyle görünecektir
hareketli animasyon yani
zor olmasa gerek
ps sen çok yaşa Bu tip resim yapabilirim diyen :) ?
Bu mesajdan alıntı yap