Bu video hangi tekniklerle

After Effects - Bu video hangi tekniklerle ...

mynameis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mynameis

Sanat Yn. / Ağrı

Alt 13-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar asagıda linkini verdigim video hangi tekniklerle yapılmıstır
kısaca anlatabilecek olan varsa sevinirim..

http://www.vimeo.com/2313679
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hsyngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 14-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş linkini verdiğin proje zaten bana ait benim hazırladığım bir proje orda zaten öğrenmek ve soru sormak isteyenler için msn mi koymuştum ekleseydin yada bana direk mesaj atsaydın ben sana zaten yardımcı olurdum buraya bi sayfa açmana gerek yoktu yani neyse anlatayım nasıl hazırladığımı. bnu hazırlamak uzun bi iş en başta onu söyleyim herhangi bir plugin kullanılmadı videoların hepsi maskla tek tek aynı hizada kestim yani bir videoyu 8 parçaya ayırdım maskla daha sonra hepsini dost yazısının hizasınca dizdim ve her dizdiğim parçaya tek tek hareket verdim açılma hareketi kamerayıda açılan parçaları takip ettirdim ve ortaya böyle bir animasyon çıktı evde bakayım projesi hala duruyorsa paylaşırım sizle daha iyi anlarsınız projeden
Bu mesajdan alıntı yap